پنج شنبه, 25 خرداد 1396 ساعت 11:38

رئیس فدراسیون کشتی از امکانات ورزشی منطقه آزاد چابهار بازدید کرد

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی به همراه شماری از مدیران چابهار از امکانات ورزشی این منطقه برای میزبانی رقابت‌های کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار به نقل از ایرنا معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهاراظهار داشت: در این بازدید رئیس فدراسیون کشتی از ورزشگاه 2هزار نفری محل برگزاری رقابت های کشتی، امکانات پذیرایی و اسکان ورزشکاران بازدید کرد.

نصیر بارکزهی افزود: سازمان منطقه آزاد چابهار میزبان سومین دوره رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) در تیرماه سالجاری است.

وی با بیان اینکه این رقابت ها با حضور 13 کشور از هفتم تا نهم تیرماه امسال در این منطقه برگزار خواهد شد، افزود: چابهار سیستان و بلوچستان با میزبانی این رقابت ها می تواند در سطح ملی و بین المللی مطرح شود.

وی از فدراسیون کشتی برای اهمیت دادن استان سیستان و بلوچستان برای میزبانی رقابت های بین المللی قدردانی کرد و گفت: منطقه آزاد چابهار در سال های اخیر از هیچ تلاشی برای حمایت و مساعدت ورزشکاران در رشته های مختلف دریغ نکرده است.