جدیرترین اخبار :
  • نقش آفرینی بندرچابهار در جهش صادرات مواد معدنی
  • آغاز عملیات تخلیه بزرگترین کشتی در بندر چابهار/ اولین محموله ذرت وارد بندر شهید بهشتی شد
  • از گسترش روابط ارس و چابهار استقبال می‌کنیم/ چابهار دارای ظرفیت‌های بی‌بدیلی در زمان تحریم است
  • چابهار برای ما و کشورهای همسایه اهمیت زیادی دارد/ توسعه بندر چابهار جزو اولویت ها است
  • استاندار جدید سیستان و بلوچستان بر مزیت های منطقه ای چابهار تاکید کرد
سرپرست مدیریت امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار تشریح کرد؛

برنامه های حوزه اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت هفته نیروی انتظامی

گردشگری | تاریخ خبر : 96/07/18 | تعداد بازید :1004
سرپرست مدیریت امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه جایگاه و نقش نیروی انتظامی در حراست از جامعه و کنترل معضلات اجتماعی، در کنار دیگر نهادها بر کسی پوشیده نیست برنامه های حوزه اجتماعی سازمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "مهدی آبروش" در ادامه بیان کرد: برنامه مشارکتی با معاونت نیروی انتظامی شهرستان چابهار با محوریت آموزش به منظور آشنایی دانش آموزان از خدمات پلیس، به اتفاق مربیان و دانش آموزان روستای طیس و شهر چابهار از مراکز پلیس 110 و پلیس فتای شهرستان چابهار با آموزش توجیهی در رابطه با عملکرد پلیس و هشدارهای امنیتی وهچنین توزیع پکیج های آموزشی از جمله برنامه های این حوزه بودند.

وی اظهار امیدواری کرد؛ با برگزاری برنامه های مشترک و همگرایی با سایر نهادهای فعال در عرصه اجتماعی موجب تعالی، تقویت و آگاهی نونهالان با مشکلات و راهکارهای آن در سطح شهرستان  و منطقه گردیم.

وی اضافه کرد: هدف دیگر از مشارکت در این قبیل برنامه ها ایجاد ارتباط بیشتر و فرهنگ سازی در میان نونهالان باشیم. 

آبروش افزود: با توجه به فعالیت‌های گسترده‌‌ای که نیروی انتظامی در عرصه بهبود و کنترل بزهکاری و آسیب های اجتماعی در شهرستان چابهار برای صیانت از استقلال و امنیت پایدار مردمی و تحکیم انضباط اجتماعی و مهیا ساختن الزامات و ضرورت‌های زندگی امن و توأم با آرامش برای ملت دارد، فرهنگ سازی در بین آحاد جامعه ضروری بنظر می رسد تا نیروی انتظامی به مدد پشتوانه مردمی با هرگونه عاملی که بخواهد رضایت و احساس امنیت جامعه را مورد تهدید و خدشه قرار دهد، قاطعانه برخورد نماید .

وی خاطرنشان ساخت: حافظان نظم و امنیت با تلاش بی وقفه و شبانه روزی توانسته اند، رضایت و امنیت عمومی در جهت کاهش جرائم بردارند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل