جدیرترین اخبار :
  • انتقال مواد اولیه و قطعات خودرویی سومین شرکت خودروسازی از منطقه آزاد چابهار
  • نقش مناطق آزاد در شرایط تحریم
  • کنترل کالاها در مرز با تعامل مناطق آزاد و گمرک انجام می شود
  • پول به فولاد چابهار رسید
  • از مناطق آزاد قاچاق نداریم
سرپرست مدیریت امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار تشریح کرد؛

برنامه های حوزه اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت هفته نیروی انتظامی

گردشگری | تاریخ خبر : 96/07/18 | تعداد بازید :733
سرپرست مدیریت امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه جایگاه و نقش نیروی انتظامی در حراست از جامعه و کنترل معضلات اجتماعی، در کنار دیگر نهادها بر کسی پوشیده نیست برنامه های حوزه اجتماعی سازمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "مهدی آبروش" در ادامه بیان کرد: برنامه مشارکتی با معاونت نیروی انتظامی شهرستان چابهار با محوریت آموزش به منظور آشنایی دانش آموزان از خدمات پلیس، به اتفاق مربیان و دانش آموزان روستای طیس و شهر چابهار از مراکز پلیس 110 و پلیس فتای شهرستان چابهار با آموزش توجیهی در رابطه با عملکرد پلیس و هشدارهای امنیتی وهچنین توزیع پکیج های آموزشی از جمله برنامه های این حوزه بودند.

وی اظهار امیدواری کرد؛ با برگزاری برنامه های مشترک و همگرایی با سایر نهادهای فعال در عرصه اجتماعی موجب تعالی، تقویت و آگاهی نونهالان با مشکلات و راهکارهای آن در سطح شهرستان  و منطقه گردیم.

وی اضافه کرد: هدف دیگر از مشارکت در این قبیل برنامه ها ایجاد ارتباط بیشتر و فرهنگ سازی در میان نونهالان باشیم. 

آبروش افزود: با توجه به فعالیت‌های گسترده‌‌ای که نیروی انتظامی در عرصه بهبود و کنترل بزهکاری و آسیب های اجتماعی در شهرستان چابهار برای صیانت از استقلال و امنیت پایدار مردمی و تحکیم انضباط اجتماعی و مهیا ساختن الزامات و ضرورت‌های زندگی امن و توأم با آرامش برای ملت دارد، فرهنگ سازی در بین آحاد جامعه ضروری بنظر می رسد تا نیروی انتظامی به مدد پشتوانه مردمی با هرگونه عاملی که بخواهد رضایت و احساس امنیت جامعه را مورد تهدید و خدشه قرار دهد، قاطعانه برخورد نماید .

وی خاطرنشان ساخت: حافظان نظم و امنیت با تلاش بی وقفه و شبانه روزی توانسته اند، رضایت و امنیت عمومی در جهت کاهش جرائم بردارند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل