جدیرترین اخبار :
  • مردم ایران چشمداشتی به حقوق دیگر ملت ها ندارند/ مردم اجازه نمی دهند حقوق حقه شان پایمال شود
  • فاز نخست آبرسانی به روستای تیس چابهار افتتاح شد
  • تمدید مجوز ساخت فرودگاه بین المللی چابهار در حال پیگیری است
  • مسائل ثبت سفارش فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تا هفته آینده مرتفع می‌شود
  • منطقه آزاد چابهار عزم جدی برای ساماندهی روستای تیس دارد

استاندار نقش سه پروژه گازرسانی، خط راه آهن و بندر چابهار را در تحول استان حائز اهمیت دانست

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/01/19 | تعداد بازید :176
استاندار سیستان و بلوچستان نقش سه پروژه بزرگ گازرسانی، خط راه آهن چابهار – زاهدان و بندر چابهار را در تحول استان حائز اهمیت دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از ایسنا، سید دانیال محبی در شورای اداری استان افزود: استان در طلیعه توسعه به نیروهای کارآمد ماهر و متخصص در بستر کار متناسب با اولویت ها در جهت شکوفایی ظرفیت ها و توانمندیهای استان نیاز دارد.

محبی با اشاره به رشد آمار میهمانان نوروزی به استان گفت: زیرساخت های عمومی و اختصاصی گردشگری استان باید با توجه میزان استقبال مسافران نوروزی استان ارتقاء یابد.

وی وجود نیروی انسانی را فاکتور و عامل اساسی توسعه برشمرد و تصریح کرد: نیروی انسانی استان متناسب با گستردگي و نيازهاي استان نیست كه بايد تربيت نیروی انسانی کارآمد متناسب با شاخص هاي توسعه استان مورد توجه قرار گيرد.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه استان، پازلی از زیبایی های متنوع و جاذبه های گردشگری منحصر به فرد است، افزود: یکی از علل ضعف در زیرساختهای گردشگری نبود استقبال چشم گیر مسافران نوروزی در سالهای گذشته است و به همین علت برخی جاذبه های طبیعی مانند گل فشان در چابهار با وجود استقبال گردشگران، اما فاقد حداقل امکانات و خدمات اولیه عمومی هستند.

وي اظهار کرد: برگزاری شورای اداری ،الگویی در جهت توسعه ارتباطات و هم اندیشی میان کارگزاران نظام در درون استان بدور از تعصبات و منیّت ها برای رفع نیازمندی های مردم و چالشهای استان است.

رييس شوراي اداري استان با بیان اینکه در چرخه مدیریت ، علم و حکمت سرآمد همه امور است، گفت: داوری انسانها باید بر پایه داده های قابل اعتماد استوار باشد.

سيد دانيال محبي تاکید کرد: برای پیشرفت و توسعه استان همه گروهها و جریان های سیاسی را باید به رسمیت شناخت و از همه آنان در این مسیر استفاده كرد.

وي همچنين به بحران خشكسالي در منطقه سيستان اشاره كرد و افزود: برآورد خسارات كشاورزي مردم و تامين علوفه مورد نياز دامداران در دست انجام است و دستورات مربوط به كاهش تبعات خشكسالي صادر شده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل