جدیرترین اخبار :
  • بندر چابهار، فرصت مقابله با تحریم
  • آغاز به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز
  • تیم منطقه آزاد چابهار قهرمان کریکت باشگاههای سیستان و بلوچستان شد
  • کسب مقام اول جهانی "یسرا سلیمانی" در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2018 مالزی برای سومین سال پیاپی
  • شیب تند رشد اقتصادی در منطقه آزاد چابهار
معاون سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار:

بسته گردشگری منطقه آزاد چابهار به‌زودی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود

گردشگری | تاریخ خبر : 97/05/17 | تعداد بازید :334
معاون سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار گفت: بسته سرمایه‌گذاری این منطقه به‌زودی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار غلام‌رضا پناه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: علاوه‌بر ماموریت‌های اقتصادی، نقش در گردشگری ملی و ماموریت جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری هم برای منطقه آزاد چابهار تعریف شده است.

وی افزود: سواحل اقیانوسی چابهار و 200 جاذبه بکر و طبیعی آن مستعد حضور حداکثری سرمایه‌گذاران گردشگری است؛ گردشگری چابهار و سواحل اقیانوسی مکران آن‌قدر جذابیت دارد که ما کافی طرح و برنامه آن را آماده کنیم و به سرمایه‌گذاران محول کنیم.

معاون سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: به این منظور یک دهکده 2100 هکتاری در یکی‌از پیکره‌های منطقه آزاد چابهار را به گردشگری اختصاص دادیم؛ در این دهکده گردشگری که فعلا در مرحله مطالعه است بسته‌های سرمایه‌گذای مختلف نظیر مجموعه‌های اقامتی در کلاس هتل و هتل آپارتمان و مجموعه‌های تفریحی آبی-ساحلی نظیر پارک آبی و مجموعه‌های تفریحی ساحلی ساخته خواهد شد.

وی گفت: هم‌زمان با مطالعه این دهکده که به‌زودی نهایی و بسته‌ها مشخص می‌شود مذاکراتی را با سرمایه‌گذاران از چند ماه پیش شروع کردیم و جلو بردیم، یکی‌از این مذاکرات که تقریبا نهایی شده و منتظر تعیین محدوده در دهکده گردشگردی در مجموعه آبی،ساحلی،اقامتی و تفریحی 200 میلیاردتومانی است.

معاون سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار خاطرنشان کرد: این دو مجموعه که شامل هتل، ویلا، پارک آبی، رستوران و کشتی‌های تفریحی هرکدام به ارزش بیش از 200 میلیارد تومان به‌زودی در دهکده گردشگری منطقه آزاد چابهار آغاز می‌شود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل