جدید ترین اخبار :
  • مسافر ویژه هند
  • چابهار هاب تولیدی کالاهای وارداتی کشورهای منطقه و آسیای میانه برای ژاپن
  • چابهار، نقطه پيوند هند به افغانستان و آسيای ميانه
  • برگزاری دوره‌های آموزشی حرفه‌ای و تخصصی در سازمان منطقه آزاد چابهار
  • بازدید دانش آموزان هنرستان کاردانش مالک اشتر نگور از دانشگاه علمی کاربردی منطقه آزاد چابهار
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد؛

آموزش موج سواری حرفه ای به 50 نفر

گردشگری | تاریخ خبر : 96/06/12 | تعداد بازدید :2572
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جشنواره ورزشی-گردشگری موج سواری، شور و هيجان جوانان چابهاری را در پی داشت و شاهد افزایش انگیزه آنان برای پیگیری حرفه ای ورزش موج سواری بودیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد چابهار، «طاهره شهرکی» اضافه کرد: در این جشنواره، جوانان علاقمند به ورزش موج سواری توسط مربیان بین المللی، استعدادیابی مي شوند و منطقه آزاد چابهار نیز از بهترین نفرات با اهدای تخته موج سواری تقدیرخواهد کرد.
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره های آموزشی در این جشنواره خبر داد و افزود: دوره های امداد و نجات موج سواران و مربیگری موج سواری زیر نظر مربیان بین المللی و مطابق استانداردهای انجمن جهانی موج سواری(ISA) برای 50 نفر از زنان و مردان علاقمند از استانهای تهران، هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان برگزار شد.
شهرکی گفت: بازدید از سواحل ماسه طلایی و کوههای مریخی، تور معرفى منطقه و ... از برنامه های جنبی این جشنواره ورزشی-گردشی بود که استقبال چشمگیر علاقمندان به تورهای طبیعت گردی و آشنايي با جاذبه هاي بي نظير گردشگري
منطقه را در پی داشت.
مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار ادامه داد: در حاشیه جشنواره موج سواری، نمایشگاهی از محصولات صنایع دستی و غذاهای محلی نیز برپا شد.
وی در پایان گفت: چابهار بعنوان تنها بندر اقيانوسي ايران جاذبه هاي كم بي نظيري در حوزه ي توريسم ورزشي ، سلامت، تاريخي، طبيعي، فرهنگي، تجاري و ... را دارا مي باشد و سازمان منطقه آزاد چابهار در صدد تبديل نمودن اين منطقه به عنوان مقصد بين المللي گردشگري ورزشى جنوب شرق مي باشد.

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل