جدیرترین اخبار :
  • پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت درگذشت "علی مصطفی زاده" مدیر محیط زیست منطقه آزاد چابهار
  • بورس بین‌المللی در مناطق آزاد ایجاد می‌شود
  • افزایش ظرفیت تولید 8.5 میلیون تنی پتروشیمی با راه اندازی فاز نخست شهرک پتروشیمی مکران
  • برگزاری مسابقات ورزشی ارگان‌های دریایی در آذر
  • پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد؛

آموزش موج سواری حرفه ای به 50 نفر

گردشگری | تاریخ خبر : 96/06/12 | تعداد بازید :3326
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جشنواره ورزشی-گردشگری موج سواری، شور و هيجان جوانان چابهاری را در پی داشت و شاهد افزایش انگیزه آنان برای پیگیری حرفه ای ورزش موج سواری بودیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد چابهار، «طاهره شهرکی» اضافه کرد: در این جشنواره، جوانان علاقمند به ورزش موج سواری توسط مربیان بین المللی، استعدادیابی مي شوند و منطقه آزاد چابهار نیز از بهترین نفرات با اهدای تخته موج سواری تقدیرخواهد کرد.
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره های آموزشی در این جشنواره خبر داد و افزود: دوره های امداد و نجات موج سواران و مربیگری موج سواری زیر نظر مربیان بین المللی و مطابق استانداردهای انجمن جهانی موج سواری(ISA) برای 50 نفر از زنان و مردان علاقمند از استانهای تهران، هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان برگزار شد.
شهرکی گفت: بازدید از سواحل ماسه طلایی و کوههای مریخی، تور معرفى منطقه و ... از برنامه های جنبی این جشنواره ورزشی-گردشی بود که استقبال چشمگیر علاقمندان به تورهای طبیعت گردی و آشنايي با جاذبه هاي بي نظير گردشگري
منطقه را در پی داشت.
مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار ادامه داد: در حاشیه جشنواره موج سواری، نمایشگاهی از محصولات صنایع دستی و غذاهای محلی نیز برپا شد.
وی در پایان گفت: چابهار بعنوان تنها بندر اقيانوسي ايران جاذبه هاي كم بي نظيري در حوزه ي توريسم ورزشي ، سلامت، تاريخي، طبيعي، فرهنگي، تجاري و ... را دارا مي باشد و سازمان منطقه آزاد چابهار در صدد تبديل نمودن اين منطقه به عنوان مقصد بين المللي گردشگري ورزشى جنوب شرق مي باشد.

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل