جدیرترین اخبار :
  • پاک‌سازی سواحل مکران با همکاری منطقه آزاد چابهار و اداره حفاظت محیط‌زیست چابهار
  • نصب و راه‌اندازی دستگاه جذب اتمی جهت آزمایش فلزات سنگین در منطقه آزاد چابهار
  • کشتی 27.5 هزار تنی شکر خام هند در چابهار پهلو گرفت
  • انتصاب در منطقه آزاد چابهار
  • چابهار درحال بازگشت به ریل اصلی توسعه است/ تاکید مدیرعامل بر اجرای پروژه های زمینه ساز «رونق تولید»

ارتقاء و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی در منطقه آزاد چابهار

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/06/21 | تعداد بازید :259
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همگام با جهان امروز در راستای اقتصاد مقاومتی باهدف ارتقاء و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی این منطقه به سامانه پورتال کشوری کسب و کار و کار به کسب و کار "سککوک" متصل می شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "غلامرضاپناه" افزود: به کارگیری و ارایه روش های مدرن ارتقاء بازار با مدیریت زنجیره تامین، به کارگیری موثر الگوهای گردش اعتباری و ارایه مدرن تامین مالی زنجیره تامین و همچنین ارایه روشهای مدرن مدیریت لجستیک از مزیت های این سامانه هستند.

پناه اضافه کرد: تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه آزادچابهار با بهره گیری از این سامانه می توانند به خدماتی مانند ارایه کارت اعتباری به منظور خرید از فروشگاههای سککوک، ابزارهای نوین پرداخت اعتباری و مدت دار برای انجام معاملات تجاری و تسهیل در صدور ضمانت نامه خرد تا سقف 50 میلیون ریال توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک استفاده کنند.

وی خدمات عمومی سککوک به اعضاء را ارایه محصولات و خدمات هر عضو از طریق اختصاصی، خدمات بازاریابی و ارتقاء فروش و خدمات مبتنی بررایانش ابری عنوان کرد.

پناه می افزاید: کسب و کارهای خرد، کوچک و متوسط شامل صنایع، صنوف بازرگانان و تعاونی ها با دربرگیری ویژه کسب و کار و کارهای خانگی، همه کسب و کارهای مرتبط با کسب و کارهای فوق (تامین کنندگان مصرف کنندگان و...) می توانند عضو سامانه سککوک شوند.

شایان ذکراست دوره آموزشی "سککوک" جهت معاونین، مدیران و کارشناسان حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری و تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار به مدت دو روز /20 تا21 شهریورماه 97/ برگزار شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل