جدیرترین اخبار :
  • نقش آفرینی بندرچابهار در جهش صادرات مواد معدنی
  • آغاز عملیات تخلیه بزرگترین کشتی در بندر چابهار/ اولین محموله ذرت وارد بندر شهید بهشتی شد
  • از گسترش روابط ارس و چابهار استقبال می‌کنیم/ چابهار دارای ظرفیت‌های بی‌بدیلی در زمان تحریم است
  • چابهار برای ما و کشورهای همسایه اهمیت زیادی دارد/ توسعه بندر چابهار جزو اولویت ها است
  • استاندار جدید سیستان و بلوچستان بر مزیت های منطقه ای چابهار تاکید کرد

ارتقاء و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی در منطقه آزاد چابهار

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/06/21 | تعداد بازید :104
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همگام با جهان امروز در راستای اقتصاد مقاومتی باهدف ارتقاء و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی این منطقه به سامانه پورتال کشوری کسب و کار و کار به کسب و کار "سککوک" متصل می شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "غلامرضاپناه" افزود: به کارگیری و ارایه روش های مدرن ارتقاء بازار با مدیریت زنجیره تامین، به کارگیری موثر الگوهای گردش اعتباری و ارایه مدرن تامین مالی زنجیره تامین و همچنین ارایه روشهای مدرن مدیریت لجستیک از مزیت های این سامانه هستند.

پناه اضافه کرد: تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه آزادچابهار با بهره گیری از این سامانه می توانند به خدماتی مانند ارایه کارت اعتباری به منظور خرید از فروشگاههای سککوک، ابزارهای نوین پرداخت اعتباری و مدت دار برای انجام معاملات تجاری و تسهیل در صدور ضمانت نامه خرد تا سقف 50 میلیون ریال توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک استفاده کنند.

وی خدمات عمومی سککوک به اعضاء را ارایه محصولات و خدمات هر عضو از طریق اختصاصی، خدمات بازاریابی و ارتقاء فروش و خدمات مبتنی بررایانش ابری عنوان کرد.

پناه می افزاید: کسب و کارهای خرد، کوچک و متوسط شامل صنایع، صنوف بازرگانان و تعاونی ها با دربرگیری ویژه کسب و کار و کارهای خانگی، همه کسب و کارهای مرتبط با کسب و کارهای فوق (تامین کنندگان مصرف کنندگان و...) می توانند عضو سامانه سککوک شوند.

شایان ذکراست دوره آموزشی "سککوک" جهت معاونین، مدیران و کارشناسان حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری و تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار به مدت دو روز /20 تا21 شهریورماه 97/ برگزار شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل