جدیرترین اخبار :
  • انتخاب برگزیدگان جشنواره قرآنی سیستان و بلوچستان در منطقه آزاد چابهار
  • مظاهری: خون تازه‌ای در بوکس ایران جاری شده است
  • گزارش سازندگی از بخش بین‌المللی هشتمین جشنواره مد و لباس فجر که از ۲۵ تا ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ در چابهار برگزار شد
  • توجه جامعه طراحی و صنعت به برترین پایان‌نامه‌های دانشجویی در آئین اختتامیه بخش علمی دانشگاهی جشنواره مد و لباس
  • با نگاه صرفا احساسی نمی‌توان هنر دستی را توسعه داد
عبدالرحیم کردی در آیین تجلیل از ورزشکاران جنوب سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

منطقه آزاد چابهار در راستای مسئولیت اجتماعی خود، ایجاد بستر و امکانات ورزشی را برای ورزشکاران در دستور کار قرار داده است

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/09/08 | تعداد بازید :164
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آیین تجلیل از ورزشکاران جنوب سیستان و بلوچستان که با حضور ژاله فرامرزیان معاون وزیر ورزش برگزار شد، اظهار داشت: منطقه آزاد چابهار در راستای مسئولیت اجتماعی خود، ایجاد بستر و امکانات ورزشی را برای ورزشکاران در دستور کار قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار به نقل از تسنیم "عبدالرحیم کردی"افزود: بر همین مبنا مطالعات احداث دهکده المپیک منطقه آزاد چابهار که شامل سالن‌های ورزشی، زمین کریکت، مجموعه‌های ورزش آبی و...است به پایان رسیده و عملیات اجرایی فاز اول آن با نهایی شدن پیمانکار پروژه تا یک ماه آینده شروع می‌شود.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بابیان اینکه این دهکده در زمینی به مساحت 40 هکتار و باقابلیت توسعه تا 60 هکتار احداث خواهد شد، تصریح کرد: برای فاز اول این مجموعه که شامل ساخت زمین کریکت و مجموعه‌های ورزشی آبی می‌شود، 50 میلیارد تومان در بودجه سال 97 منطقه آزاد چابهار پیش‌بینی‌شده است و برای فازهای بعدی هم تخصیص بودجه در اولویت منطقه آزاد چابهار است.

کردی گفت: هرچند مسئولیت و رسالت اصلی وزارت ورزش کمک و حمایت از ورزشکاران است اما ما هم در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، خود را موظف کردیم معین و کمک‌کننده باشیم.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بابیان اینکه ورزش‌هایی که استعداد آن‌ها در بلوچستان و به‌ویژه جنوب بلوچستان وجود دارد شناسایی و حمایت کردیم، گفت: با توجه به استعداد کریکتی که جنوب استان است و بیش از نیمی از اعضای تیم کریکت از اهالی جنوب استان هستند، اسپانسری تیم ملی کریکت را بر عهده گرفتیم و سال گذشته این تیم با اسپانسری ما به مسابقات مالزی اعزام شد. مصمم هستیم با حمایت پایدار در مقیاس بین‌المللی این ورزش را به نام ایران همراهی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه دیگر ورزش‌هایی هم که استعداد و پتانسیل آن در منطقه وجود دارد، موسسه فرهنگی ورزشی منطقه آزاد چابهار را امسال ایجاد کردیم تا با شناسایی و حمایت از ورزش‌هایی که در جنوب استان است مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار در حوزه ورزش را انجام دهد؛ این موسسه تاکنون حمایت و اسپانسری ورزش‌هایی همچون موج‌سواری، فوتبال ساحلی و دوومیدانی را در دستور کار قرار داده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل