جدیرترین اخبار :
  • تفاهم‌نامه معاونت امور هنری وزارت ارشاد و منطقه آزاد چابهار
  • شرکت گاز مایع ایرانیان منطقه آزاد چابهار، تامین کننده گاز چابهار و نواحی همجوار
  • بندر چابهار، فرصت مقابله با تحریم
  • آغاز به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز
  • تیم منطقه آزاد چابهار قهرمان کریکت باشگاههای سیستان و بلوچستان شد

آغاز نشست هفدهم نمایندگان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد کشور در قشم

گردشگری | تاریخ خبر : 97/09/13 | تعداد بازید :111
گردهمایی معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد کشور باهدف ارائه عملکرد سالانه و استفاده از تجربیات موفق هر منطقه آزاد در قشم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار، این نشست از امروز ۱۳ آذر به مدت سه روز باهدف بررسی موضوعات گردشگری و میراث فرهنگی، سلامت و ورزش، فرهنگی و هنری، صنایع‌دستی و آموزش در هر منطقه آزاد کشور در سالن مرکز بین‌المللی رشد قشم آغاز شد.
ایجاد چهار کارگاه آموزشی با نگاه به موضوعات گردشگری، فرهنگی، هنری و اجتماعی، سلامت، ورزش و آموزش و توسعه صنایع فرهنگی خلاق در هر منطقه آزاد، آغازگر برنامه‌های نخست این نشست می‌باشد.
در ادامه برنامه نخستین روز از این نشست که بعدازظهر امروز شروع می‌شود، محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور به‌عنوان نخستین سخنران، اهمیت بررسی صنعت گردشگری را تبیین خواهد کرد و مدیران گردشگری و میراث فرهنگی، سلامت، ورزش و آموزش، فرهنگی، هنری و اجتماعی و صنایع فرهنگی و خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور هم در حوزه‌های مرتبط سخنرانی می‌کنند.
معرفی جشنواره بین‌المللی فرهنگی - هنری قرآنی و ضرورت ارائه برنامه بر اساس "بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد" از دیگر موضوعات نخستین روز از هفدهمین نشست مشترک معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد کشور در جزیره زیبای قشم است.
در آئین افتتاح این نشست علاوه بر نمایندگان مناطق آزاد هفتگانه کشور، مسئولان حوزه فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد هم حضور دارند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل