جدید ترین اخبار :
  • برگزاری "ششمین همایش ملی و نخستین همایش بین‌المللی ساحل پیمایی و مریخ نوردی" در چابهار
  • پخش برنامه تلویزیونی همسفر (ويژه برنامه چابهار) از شبكه مستند سيما
  • بندر چابهار 'دروازه اتصال ملت ها' است
  • چابهار یک پروژه بسیار مهم برای اتصال هند به آسیای میانه است
  • چابهار؛ محور اصلی گفت‌وگوهای ایران و هند
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار عنوان کرد؛

استقبال از جشنواره تابستانی مونسون در روزهای پایانی

گردشگری | تاریخ خبر : 96/06/20 | تعداد بازدید :522
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با توجه به اینکه تعطیلات تابستانی روزهای آخر را سپری می‌کنند و مردم استان و همچنین سایر استان‌ها کشور چابهار را به‌عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار با استقبال چشمگیری مواجه شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "حسام‌الدین یوسفی"افزود: در دوازدهمین شب جشنواره تابستانی مونسون، سازمان میزبان والی قندهار افغانستان و هیئت همراه بود که این هیئت از برنامه‌های شاد و مفرح ازجمله موسیقی سنتی که به‌صورت زنده از شبکه استانی هامون پخش شد دیدن کردند.

وی افزود: در روزهای پایانی جشنواره تابستانی مونسون تعداد زیادی از گردشگران، مسافران و شهروندان چابهاری با حضور در جایگاه میلاد ۲ محل برگزاری جشنواره از برنامه‌ها استفاده می‌کنند.

یوسفی اضافه کرد: مسابقه پیامکی با طرح سؤالاتی با موضوعات مختلف اقتصادی، گردشگری و جاذبه‌های طبیعی چابهار ویژه بینندگان شبکه استانی هامون با استقبال شمار زیادی از هم‌وطنانمان از شهرهای مختلف کشور روبرو شده است که همه‌شب به‌قیدقرعه جوایزی به ۵ نفر از برندگان اهداء می‌گردد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: در حاشیه برگزاری جشنواره تابستانی مونسون برنامه مختلف تفریحی_ورزشی مانند موج‌سواری، ماهیگیری خانواده، پرواز بادبادک‌ها، موتورسواری، اتومبیل‌رانی، شنای دریایی و شترسواری ساحلی برگزار شد.

شایان‌ذکر است جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار تا ۲۲ شهریورماه جاری ادامه دارد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل