جدیرترین اخبار :
  • نام‌گذاری کریدور ترانزیتی دریا به دریا به نام «شهید آیت‌الله دکتر رییسی»
  • دیدار مسئولین کشوری، استان و شهرستان کمیته امداد امام خمینی (ره) با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار/ بهبود وضعیت رفاه مددجویان تحت پوشش نهاد حمایتی کمیته امداد
  • اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
  • پیام رئیس هیات مدیره و مدير عامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان
  • پیام تسلیت جمعی از مقامات و سفرای فعلی و پیشین وزارت امور خارجه

همکاری نیروی هوایی ارتش برای راه‌اندازی فرودگاه کنارک

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 3/01/26 | تعداد بازید :517
نیروی هوایی ارتش و منطقه آزاد چابهار برای راه‌اندازی و بازسازی فرودگاه بین‌المللی کنارک توافقنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از خبرگزاری تسنیم، توافقنامه همکاری بین نیروی هوایی ارتش و منطقه آزاد چابهار برای راه‌اندازی و بازسازی فرودگاه بین‌المللی کنارک با حضور امیرحمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر دریادار موسوی معاون عملیات ارتش و حمیرا ریگی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش منعقد شد.

امیر واحدی در این دیدار گفت: نیروی هوایی ارتش در خصوص بازسازی و راه‌اندازی فرودگاه بین‌المللی چابهار، تمام اقدامات و کمک‌های لازم را با استفاده از ظرفیت پایگاه هوایی چابهار در اختیار مسئولان این شهر قرار می دهد.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار نیز در ادامه این دیدار گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر رونق بخشیدن به مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد چابهار، در نظر داریم فرودگاه بین‌المللی این شهر را برای رونق هرچه بیشتر آن راه‌اندازی کنیم.

وی افزود: از آنجایی که نیروی هوایی ارتش پایگاهی با ظرفیت‌ بالا و فرودگاه خوبی در چابهار دارد، قصد داریم با کمک این نیروی خدوم فرودگاه بین‌المللی چابهار را بازسازی و راه‌اندازی کنیم.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل