جدیرترین اخبار :
  • مردم ایران چشمداشتی به حقوق دیگر ملت ها ندارند/ مردم اجازه نمی دهند حقوق حقه شان پایمال شود
  • فاز نخست آبرسانی به روستای تیس چابهار افتتاح شد
  • تمدید مجوز ساخت فرودگاه بین المللی چابهار در حال پیگیری است
  • مسائل ثبت سفارش فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تا هفته آینده مرتفع می‌شود
  • منطقه آزاد چابهار عزم جدی برای ساماندهی روستای تیس دارد

جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار به کار خود پایان داد

گردشگری | تاریخ خبر : 96/06/23 | تعداد بازید :879
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: "جشنواره تابستانی مونسون" پس از ۱۵ شب اجرای تلویزیونی به صورت زنده از شبکه استانی هامون به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "حسام‌الدین یوسفی" افزود: این جشنواره از ۸ تا ۲۲ شهریورماه جاری همه‌شب در برنامهٔ شب‌های کویر شبکه استانی هامون درمجموع حدود ۱۴۰۰ دقیقه به‌صورت زنده روی آنتن رفت.

وی اضافه کرد: معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های صنعتی، تولیدی، بازرگانی و گردشگری توسط مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و معاونین سازمان و صاحبان صنایع بخشی از برنامه‌های این جشنواره بود.

یوسفی اظهار داشت: در بخش دیگری از برنامه‌های جشنواره به معرفی و تجلیل از نخبه‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی استان سیستان و بلوچستان به‌ویژه چابهار پرداختیم.

ایشان بیان کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار در طول برگزاری جشنواره میزبان شماری از هنرمندان سینما، تلویزیون، تئاتر و خوانندگان مطرح کشور بود که اجرای خوب آنان مورد استقبال قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اجرای موسیقی سنتی و پاپ بلوچی توسط خوانندگان شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه‌های هنری جشنواره بود که طرفداران زیادی داشت.

وی خاطرنشان کرد: مسابقه جذاب پیامکی با طرح سؤالاتی درزمینهٔ های اقتصادی، گردشگری و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی چابهار همه‌شب برگزار که به ۵ نفر به‌قیدقرعه جوایزی نقدی پرداخت می‌شد.

جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار همه‌ساله هم‌زمان با آغاز وزش بادهای موسمی مونسون از طرف اقیانوس هند به سواحل دریای عمان در شهریورماه که هوای چابهار را تلطیف می‌بخشد و باعث جذب شمار زیادی از مسافران و گردشگران از سراسر کشور می‌شود، برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "حسام الدین یوسفی" افزود: این جشنواره از ۸ تا ۲۲ شهریورماه جاری همه شب در برنامه ی شب های کویر شبکه استانی هامون در مجموع حدود ۱۴۰۰ دقیقه به صورت زنده روی آنتن رفت.

وی اضافه کرد: معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های صنعتی، تولیدی، بازرگانی و گردشگری توسط مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان و صاحبان صنایع بخشی از برنامه های این جشنواره بود.

یوسفی اظهار داشت: دربخش دیگری از برنامه های جشنواره به معرفی و تجلیل از نخبه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی استان سیستان و بلوچستان و همچنین رتبه های برتر کنکور چابهار پرداختیم.

ایشان بیان کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار در طول برگزاری جشنواره میزبان شماری از هنرمندان سینما، تلویزیون، تئاتر، استنداپ کمدی و خوانندگان مطرح کشور بود که اجرای خوب آنان مورد استقبال قرارگرفت.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اجرای ۳۰ گروه موسیقی سنتی و پاپ بلوچی توسط خوانندگان جوانان و بومی شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان و ساز و دهل رقص شمشیر سیستان و دوچاپی بلوچستان از دیگر برنامه های هنری جشنواره بود که طرفداران زیادی داشت.

وی خاطرنشان کرد: مسابقه جذاب پیامکی با طرح سوالاتی در زمینه های اقتصادی، گردشگری و جاذبه های طبیعی و تاریخی چابهار با بیش از ۳۰ هزار شرکت کننده از سراسر کشور همه شب برگزار که در مجموع به بیش از ۷۰ نفر از میان برندگان به قید قرعه جوایزی نقدی پرداخت می شد.

جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار همه ساله همزمان با آغاز وزش بادهای موسمی مونسون از طرف اقیانوس هند به سواحل دریای عمان در شهریورماه که هوای چابهار را تلطیف می بخشد و باعث جذب شمار زیادی از مسافران و گردشگران از سراسر کشور می شود، برگزار می گردد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل