جدیرترین اخبار :
  • نام‌گذاری کریدور ترانزیتی دریا به دریا به نام «شهید آیت‌الله دکتر رییسی»
  • دیدار مسئولین کشوری، استان و شهرستان کمیته امداد امام خمینی (ره) با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار/ بهبود وضعیت رفاه مددجویان تحت پوشش نهاد حمایتی کمیته امداد
  • اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
  • پیام رئیس هیات مدیره و مدير عامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان
  • پیام تسلیت جمعی از مقامات و سفرای فعلی و پیشین وزارت امور خارجه
در راستای ارائه خدمات باکیفیت به گردشگران نوروزی انجام شد؛

راه‌اندازی مجتمع تفریحی خدماتی تیاب در منطقه آزاد چابهار

گردشگری | تاریخ خبر : 1/12/27 | تعداد بازید :874
قائم مقام ستاد سفر منطقه آزاد چابهار از راه‌اندازی و تجهیز کمپ پارک موقت ساحلی تیاب در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار سعید ریگی با اشاره به تلاش‌های ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه به‌منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این منطقه گفت: این کمپ موقت قابلیت ارائه خدمات اقامتی، کمپینگ، شنا و تفریحات دریایی، ساحلی و سایر خدمات رفاهی را دارد.

برپایه این گزارش؛ این مجموعه در محدوده ای به وسعت تقریبی ۵ هکتار دارای ظرفیت اسکان کمپ چادری و امکاناتی همچون ۲۴ چشمه سرویس بهداشتی، غرفه‌های خدماتی، خدمات ایمنی و استقرار غریق نجات برای فراهم کردن محیطی ایمن از ویژگی‌های این کمپ موقت می‌باشد.

برگزاری رویدادهای ورزشی و تفریحی باهدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری دریایی و ساحلی در این منطقه، بخش دیگری از قابلیت‌های این کمپ برای میزبانی از گردشگرانی است که منطقه آزاد چابهار را به‌عنوان مقصد سفرهای نوروزی خود در سال جدید انتخاب می‌کنند.

قائم مقام ستاد سفر در پایان یادآور شد: منطقه آزاد چابهار در نوروز پیش رو، با طرح‌های توسعه‌ای گردشگری و خدمات زیرساختی، تاکنون ۴۵۰ میلیارد ریال جهت توسعه زیرساخت برای پذیرایی شایسته از هم‌وطنانمان از سراسر کشور هزینه کرده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل