جدیرترین اخبار :
  • کاهش واردات افغانستان از پاکستان؛ چابهار جایگزین می‌شود
  • شناسایی چالش‌ها و فرصت‌ها
  • سواحل اقیانوسی چابهار؛ رویای موج‌سواران
  • توسعه اقتصادی؛ نقش تعیین‌کننده دانشگاه‌ها
  • دیدار عیدانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از قطب سوم پتروشیمی
باهدف میزبانی از گردشگران در همه فصول؛

فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر چابهار دائمی شد

گردشگری | تاریخ خبر : 2/01/15 | تعداد بازید :2547
مشاور مدیر عامل و مسوول هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر گفت: فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر چابهار منحصر به ایام نوروزی نبوده و در طول سال ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، سعید رحمانی با اعلام این خبر گفت: خدمات این ستاد حاصل ماه‌ها برنامه ریزی و فعالیت بوده و براساس سیاست های کلان سازمان منطقه آزاد چابهار، دامنه این خدمات منحصر به سفرهای نوروزی نبوده و در طول سال ادامه خواهد داشت. 

وی از تحلیل و ارزیابی داده‌ها، آمارها و گزارش‌های سفرهای نوروزی در این ستاد خبر داد و افزود: تحلیل این اطلاعات به ما برای میزبانی بهتر از میهمانان در رویدادهای گردشگری فصلی همچون مونسون و سایر تعطیلات سالانه، کمک می کند.

به گفته رحمانی، برگزاری جلسات مداوم با هدف برنامه ریزی جهت توسعه زیرساخت های عمرانی در حوزه گردشگری، همچنین افزایش تسهیلات خدماتی در بخش اقامتی، بهداشتی و تفریحی به میهمانان در نوروز ۱۴۰۲ یکی از سیاست های اصلی ستاد اجرایی خدمات سفر چابهار با محوریت سفرهای نوروزی بود.

وی تاکید کرد: این برنامه ریزی منسجم، منجر به اقدامات موثر و افزایش ظرفیت های موجود شد به گونه ای که منطقه آزاد چابهار به عنوان تنها منطقه آزادی که توانسته رضایت حداکثری مسافران را کسب کند، از سوی ستاد مرکزی سفر کشور معرفی گردید.

مسوول هماهنگی ستاد سفر منطقه آزاد چابهار در ادامه با اشاره به ظرفیت های ویژه این منطقه آزاد برای تبدیل شدن به مقصد سفرهای گردشگری هموطنان افزود: موقعیت ویژه جغرافیایی، دسترسی به سواحل زیبا و منحصر به فرد با جاذبه های متعدد گردشگری همچون کوه های مریخی، جنگل های حرا، گل فشان ها، سواحل های صخره ای، مراکز تجاری و گردشگری و همچنین داشتن شرایط اقلیمی و آب و هوایی مناسب در بین سواحل جنوبی کشور، این منطقه را به پتانسیلی ویژه برای سفر در تمامی فصول سال تبدیل کرده است.

 رحمانی در پایان با تاکید بر مهم ترین ویژگی این منطقه آزاد گفت: روحیه خونگرمی و میهمان نوازی جامعه محلی چابهار، ارزشمندترین برند این منطقه برای ساختن خاطره ای بی نظیر از یک سفر و میزبانی هموطنان عزیزمان از سراسر کشور در تمامی ایام سال است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل