جدیرترین اخبار :
  • اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه بین‌المللی چابهار
  • ایجاد منطقه آزاد گردشگری در سواحل مکران/ عملیات ساخت شهر فرودگاهی چابهار آغاز شد
  • شعار روز جهانی جهانگردی امسال جهانگردی و توسعه روستایی اعلام شد
  • منطقه آزاد چابهار در هفته ای که گذشت
  • ساخت فرودگاه چابهار خواست اصلی مردم سواحل مکران است
سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار می‌کند؛

جشنواره تابستانی بزرگ مونسون/بهار در چابهار در نیمه دوم مردادماه ۹۸

گردشگری | تاریخ خبر : 98/05/13 | تعداد بازید :391
مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام اینکه در اقصی نقاط کشور موجی از گرما را فراگرفته است، نسیم بهاری مونسون در این فصل از سال انگیزه سفر به چابهار را دوچندان می‌کند، افزود: سازمان منطقه آزاد چابهار برای مسافرین و گردشگرانی که چابهار به‌عنوان نقطه هدف خود انتخاب کرده‌اند، جشنواره بزرگ مونسون را از ۲۴ تا ۲۹ مردادماه ۹۸ با برنامه‌های شاد، مفرح و متنوع تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار عدنان حسینی با اعلام مطلب بالا اضافه کرد: جشنواره غذاهای بومی و محلی با حضور بزرگان آشپزی کشور با طعم ذائقه‌های مختلف همراه با جوایز نفیس تجربه‌ای متفاوت برای شرکت‌کنندگان در این جشنواره خواهد بود.

حسینی بابیان اینکه موسیقی آئینی و سنتی از جذابیت‌های خاصی برخورداراست، گفت: اجرای موسیقی محلی و بومی نقاط مختلف کشور به غنای این بخش از برنامه خواهد افزود.

حسینی اظهار داشت: معرفی صنایع‌دستی، سوغات هدایای استان‌های مختلف کشور بخش دیگری از جشنواره است که قالب یک نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت و شرکت‌کنندگان محصولات صنایع‌دستی و هدایا را عرضه می‌کنند.

وی توریسم دریایی با محوریت ورزش‌های دریا محور ازجمله موج‌سواری در کنار بازی‌های بومی محلی در سواحل مکران را از برنامه‌های متنوع ورزشی عنوان کرد.

حسینی خاطرنشان ساخت: برای ایجاد فضایی مفرح و شاد برنامه‌هایی متنوع و جذاب در کنار کارناوال شادی برای کودکان تدارک دیده‌شده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل