جدیرترین اخبار :
  • برگزاری دوره های آموزشی در مدرسه عالی و صنایع خلاق مکران منطقه آزاد چابهار
  • گام‌های هند برای عملیاتی شدن بندر چابهار
  • برگزاری دوره های آموزشی کارگاههای کوچک ، تحولات بزرگ در چابهار
  • گام‌های اجرایی در منطقه آزاد سیستان، تحقق وعده‌ای دیگر از رییس جمهوری
  • مبادلات تجاری با کشورهای افغانستان و پاکستان افزایش می یابد
مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان مطرح کرد:

حمایت اصفهان از کمپین ملی سیستان و بلوچستان

گردشگری | تاریخ خبر : 98/06/05 | تعداد بازید :1750
مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان گفت: میراث فرهنگی اصفهان با طرح ریزی برنامه های مختلف و با هدف کمک به توسعه گردشگری از کمپین ملی سیستان و بلوچستان حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار فریدون الله یاری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمپین ملی سیستان و بلوچستان با هشتگ «سیستان را ببینیم، بلوچستان را بشنویم» یکی از سیاست های سازمان میراث فرهنگی کشور است.

وی افزود: این کمپین در نظر دارد تا با معرفی مقصدهای کمتر شناخته شده به توسعه عادلانه و متوازن گردشگری و تثبیت و تحکیم امنیت در کشور یاری رساند

مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان تاکید کرد: این اداره با حمایت از کمپین «سیستان را ببینیم، بلوچستان را بشنویم» به عنوان یکی از کانونهای مهم گردشگری و با مشارکت بخش خصوصی در نظر دارد تا شرایط سفر مردم اصفهان به استان سیستان و بلوچستان را تسهیل کند.

الله یاری با اشاره به اینکه حمایت از این کمپین می تواند در توسعه گردشگری خارجی موثر باشد، تصریح کرد: در ستاد هماهنگی سفر استان اصفهان طرح های تشویقی و حمایتی از آژانس هایی که سفر به استان سیستان و بلوچستان را فراهم می کنند مورد بررسی قرارگرفت.

وی بیان داشت: با توجه به آنکه بندر آزاد چابهار مقصد گردشگری مهمی محسوب می شود، در نظر داریم با ایجاد خط پرواز مستقیم از اصفهان به چابهار تاثیر دوجانبه برای توسعه گردشگری استان اصفهان و سیستان و بلوچستان را فراهم کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان گفت: در این راستا بسته های حمایتی سفر ارزان به مقصد سیستان و بلوچستان هم از برنامه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل