جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار؛

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 98/06/31 | تعداد بازید :1239
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار بابیان اینکه ۸ سال دفاع مقدس با جانفشانی، رشادت و فداکاری جوانان به رهبری حضرت امام خمینی (ره) باعث تحقق وحدت شد، گفت: سازمان در جهت بزرگداشت این هفته آغاز ساخت المان شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار به‌عنوان برنامه شاخص در دستور کار دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار محمد اکبر چاکرزهی، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان جهت ادامه راه شهدا از دیگر برنامه‌ها و محورهای گرامیداشت هفته دفاع مقدس هستند.

 

چاکرزهی اضافه کرد: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام در مسجد پیامبر اعظم (ص) و تجلیل از مقام شامخ شهدای ۸ دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های این هفته است.

 

وی بیان کرد: تجلیل از جوانان و سربازان نمونه که در کلانتری نیروی انتظامی و بسیج حوزه مقاومت شهید شوشتری منطقه آزاد چابهار مشغول به خدمت هستند در برنامه‌های هفته دفاع مقدس گنجانده‌شده است.

 

وی تصریح کرد: همچنین از رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس تجلیل می‌شود و با ارسال پیامک و نصب بنرهایی در این خصوص در سطح منطقه آزاد چابهار این ایام گرامی داشته می‌شود.

 

وی خاطرنشان ساخت: برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده، جشن امید و مراسم زنگ بازگشایی مدارس در روستای تاریخی تیس و افتتاح مدرسه ۸ کلاسه در روستای کمب در این هفته از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس هستند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل