جدیرترین اخبار :
  • نمایشگاه آیفیکس ۲۰۲۱ در کیش گشایش یافت
  • باارزش‌ترین امتیاز ایران، نقش لجستیکی و ارتباط است
  • ۲۰ غرفه صنایع دستی در نمایشگاه پاییزه منطقه آزاد چابهار راه‌ اندازی شد
  • حضور منطقه آزاد چابهار در نمایشگاه و همایش نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع تجدید پذیر کیش (IFEEX 2021)
  • سفر هیات ورزش کریکت گوادر پاکستان به منطقه آزاد چابهار
مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در مراسم يادبود شهيد عليمرادى:

يك مجتمع آموزشى شبانه روزى به نام شهيد حسين عليمرادى تاسيس مى شود- او شهيد راه انسانيت است

اقتصادی | تاریخ خبر : 98/09/15 | تعداد بازید :749
مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تاسيس يك مجتمع آموزشى شبانه روزى در پيرسهراب دشتيارى به نام شهيد عليمرادى خبر داد و گفت: حسين عليمرادى شهيد راه انسانيت است و به ما آموخت كه مى توان از خود گذشت.

به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، عبدالرحيم كردى با اشاره به اينكه وظيفه خود دانستم در مراسم يادبود حسين عليمرادى، كسى كه شهيد راه انسانيت است و به ما آموخت كه مى توان از خود گذشت براى اينكه به ديگران آموخت و در مسير درست گام برداشت شركت كنم، اظهار كرد: در مورد حسين عليمرادى بايد گفت كه او دغدغه و تعهد داشت و در راستاى تحقق آن تلاش مى كرد.

وى ادامه داد: اعتقاد به مسائل اخلاقى باعث شد تا خانواده وى چنين جوانى را به جامعه تحويل دهند، او بذرى را در دل آشنايان و دانش آموزان كاشت كه همواره با آن ها خواهد بود.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با تاكيد بر اينكه بايد سال ها به انتظار بنشينيم تا دانش آموزانى كه از نزديك با او در ارتباط بوده اند براى جامعه موثر باشند، گفت: بايد مسير حسين عليمرادى را با همان شيوه و منش ادامه دهيم و يادش را زنده نگه داريم و اجازه دهيم نام او همانند حسين آزاد بماند.

كردى با ارائه پيشنهادى مبنى بر تهيه يك كتيبه از زندگى حسين عليمرادى، بيان كرد: همچنين قرار است يك مجتمع آموزشى شبانه روزى در پيرسهراب دشتيارى به نام اين شهيد تاسيس شود چرا كه ارزوى شهيد عليمرادى بوده است و بايد خاطرنشان كرد كه ساختمان آموزشى بين المللى چابهار نيز به نام ايشان نام گذارى مي شود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل