جدیرترین اخبار :
  • برگزاری آزمون جامع گردشگری در دانشگاه بین‌المللی چابهار
  • عمان به موافقتنامه چابهار افزوده می‌شود
  • شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان و قطعات بتنی در دانشگاه بین‌المللی چابهار آغاز به‌کار کرد
  • چابهار، آسان‌ترین مسیر حمل کالا برای قزاقستان است
  • حضور داور بین المللی کریکت منطقه آزاد چابهار در کلاسهای ارتقای مربیگری در دبی

اجرای برنامه زنده تلویزیونی چله اقیانوسی ویژه شب یلدا از منطقه آزاد چابهار در شبکه استانی هامون

گردشگری | تاریخ خبر : 98/10/01 | تعداد بازید :1992
برنامه زنده تلویزیونی چله اقیانوسی ویژه شب یلدا از منطقه آزاد چابهار در شبکه استانی هامون با بخش‌های متنوع فرهنگی، هنری شاد و مفرح با حضور مسئولین منطقه، شهر و مسافرین منطقه آزاد چابهار در پارک ساحلی لیپار جنب کلبه غواصی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار در این برنامه محمد اکبر چاکرزهی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار به تشریح برنامه‌های فرهنگی و هنری منطقه در ایام مختلف به مناسبت‌های ملی و مذهبی پرداخت.

 

چاکرزهی در بخش دیگری از سخنان خود شرایط جغرافیایی و اقلیمی چابهار را به ویژه در نیمه دوم سال یکی از مقاصد گردشگری کشور یاد کرد و از برگزاری جشن ایام نوروز و همچنین جشن فصل مونسون در طول سال خبر داد.

 

اجرای برنامه موسیقی پاپ بلوچی توسط عمارحسین زهی از خوانندگان جوان و محبوب استان سیستان و بلوچستان از برنامه‌های هنری بود که با استقبال مواجه گردید.

 

اجرای موسیقی سنتی گروه هنری ساحل مکران توسط خواننده نوازندگان جوان چابهاری از دیگر برنامه‌ها بود.

 

نگار عابدی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای کشور به عنوان بازیگر میهمان دعوت شده بود که به بیوگرافی و کارهای انجام شده و در حال انجام پرداخت.

 

سعید پیرامون ملی‌پوش فوتبال ساحلی کشورمان که در چندین بازی ملی و منطقه ای باعث افتخارآفرینی شده بود به عنوان میهمان ویژه دعوت به عمل آمده بود.

 

میهمان ویژه استاد ولی‌نژاد از خوانندگان و نوازندگان خطه خراسان شمالی شهرستان شیروان به اجرای شعرخوانی ویژه شب یلدا پرداخت.

 

از محمداکبر رئیسی از نویسندگان مستعد بلوچ که تاکنون چندین رمان از جمله نیلگ در خصوص زندگی دادشاه به رشته تحریر درآورده بود دعوت شده بود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل