جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود

اقدامات منطقه آزاد چابهار تیس را به روستای بدون زباله تبدیل کرده است

اقتصادی | تاریخ خبر : 99/03/27 | تعداد بازید :1902
رییس کمیسیون خدمات روستایی و بهداشت شورای اسلامی روستای تیس چابهار گفت: منطقه آزاد با واگذاری خدمات تنظیفات به پیمانکار روستای تیس نقش بسیار مهمی در روستای بدون زباله داشته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار موسی جمالی‌نیا روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ارائه خدمات روستایی مناسب از جمله تنظیفات، تیس را به کانون هدف گردشگری تبدیل کرده است.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت خدمات روستائی از جمله نظافت روستا اظهار داشت: خدمات شهری و روستایی جزو نخستین و مهمترین وظیفه دهیاری‌ها به شمار می‌آید چراکه مردم یک روستای پرجمعیت مثل تیس روزانه نیازمند ارائه خدمات متفاوت از جمع آوری زباله و آسفالت خیابان‌ها تا زیباسازی و گسترش فضاهای سبز هستند.

عضو شورای اسلامی روستای تیس چابهار گفت: کارهای بسیار خوبی برای این روستا در حوزه خدمات شهری از جمله نامگذاری معابر این روستا در حال انجام است.

وی بیان کرد: زباله‌های روستای تیس توسط دهیاری جمع‌آوری و در مکانی دور از این روستا به طور بهداشتی دفن می‌شود.

جمالی نیا با اشاره به اینکه بنا داریم با توجه به وسعت روستای تیس چندین المان را در سطح خیابان‌های این روستا اجر کنیم،افزود: از سازمان منطقه آزاد چابهار به خاطر مدیریت خوب و اقدامات ضربتی که برای نجات و بازسازی منطقه سیلزده این روستا در فروردین امسال انجام داد قدردانی می‌شود.

روستای تیس با ۱۲ هزار نفر جمعیت تنها روستا در محدوده منطقه آزادچابهار است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل