جدیرترین اخبار :
  • با مساعدت منطقه آزاد چابهار دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان امام علی (ع) چابهار نصب می‌شود
  • رقابت ساحلی بازان منطقه آزاد چابهار در انزلی
  • تکمیل راه آهن چابهار-سرخس شبکه ارتباطی گسترده‌ای را ایجاد می‌کند
  • موتور توسعه شرق ایران
  • چابهار؛ دروازه ورود شرق به غرب

گزارش عملکرد منطقه آزاد چابهار منتشر شد / بهبود شاخص‌ها در خلاصه مدیریتی سال ۹۸

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/04/21 | تعداد بازید :207
گزارش عملکرد منطقه آزاد چابهار با تمرکز بر خلاصه عملکرد مدیریتی سازمان در سال 98 منتشر شد.

حسام‌الدین یوسفی، مدیر روابط عمومی منطقه آزاد چابهار با اعلام این خبر گفت: شاخص‌های عملکردی منطقه آزاد چابهار در سال 98 رشد محسوسی را تجربه کرده و بهبود فرآیندها در حوزه مختلف قابل‌مشاهده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد چابهار، کتاب گزارش عملکرد منطقه آزاد چابهار در سال 98 در 5 محور راهبردی عملکرد سازمان منطقه آزاد را مورد ملاحظه قرار داده است.

یوسفی در این رابطه تصریح کرد: در این مجلد، عملکرد سازمان منطقه آزاد چابهار از 5 زاویه نقش‌آفرینی در اقتصاد ملی، اثرگذاری بر اقتصاد محلی، جلب مشارکت جوامع محلی، گسترش تعاملات بین‌المللی و انتقال دانش و تکنولوژی بررسی‌شده و بازتاب فعالیت‌ها و اقدامات سازمان منطقه آزاد در هر زمینه استخراج‌شده است. دستاوردهای کسب‌شده در هر حوزه نیز شفاف و گویا به‌صورت گزارش‌های خلاصه مدیریتی و نمایه‌های آماری در کتاب گردآوری‌شده است.

مدیر روابط عمومی منطقه آزاد چابهار دو محور سهیم کردن جوامع محلی در پروسه توسعه منطقه آزاد و همچنین تسهیل بستر جذب سرمایه‌گذار در چابهار را از اقدامات برجسته منطقه آزاد چابهار در سال 98 دانست که در کتاب گزارش عملکرد موردتوجه قرارگرفته است.

یوسفی خاطرنشان ساخت: روند تصویب طرح توسعه منطقه آزاد چابهار در مجلس شورای اسلامی، گامی بلند در توسعه اقتصادی منطقه و البته کلان اقتصاد کشور است که در سال 98 با پیگیری‌های مستمر محقق شد و روند تصویب آن به‌تفصیل در گزارش عملکرد آمده است. از دیگر اقدامات برجسته سال 98 اجرای طرح فرودگاه منطقه آزاد چابهار، تنظیم سند مسئولیت‌های اجتماعی، توسعه طرح‌های بزرگ عمرانی و برگزاری رویدادهای فرهنگی است که کتاب به‌صورت مبسوط به آن پرداخته است.

به گفته یوسفی، این گزارش آیینه تمام‌نمایی از روند فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در منطقه آزاد چابهار بوده و می‌تواند به‌عنوان یک راهنما و مشاور در اختیار مدیران عالی کشور و همچنین سرمایه‌گذاران بالقوه قرار گیرد.
گزارش عملکرد سازمان منطقه آزاد چابهار در 162 صفحه و قطع خشتی منتشرشده است.

 

 

 

 دانلود و مطالعه آنلاین گزارش عملکرد سال 1398

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل