جدیرترین اخبار :
  • ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
  • بزرگراه چابهار کنارک طی چهار قطعه در حال احداث است
  • برگزاری دوره های آموزشی در مدرسه عالی و صنایع خلاق مکران منطقه آزاد چابهار
  • گام‌های هند برای عملیاتی شدن بندر چابهار
  • برگزاری دوره های آموزشی کارگاههای کوچک ، تحولات بزرگ در چابهار
ایفای نقش منطقه آزاد چابهار در مسئولیت اجتماعی جهت توسعه فضاهای آموزشی؛

بهره‌برداری از دبستان شش کلاسه امید ایران در چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/09/18 | تعداد بازید :801
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود جهت توسعه فضاهای آموزشی با مشارکت ظرفیت بخش‌های دولتی، مؤسسات مردم‌نهاد و خیرین مدرسه‌ساز به‌زودی دبستان شش کلاسه امید ایران در روستای رگیتی دهستان پیرسهراب بخش مرکزی شهرستان چابهار را مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار طاهره شهرکی با اعلام مطلب بالا افزود: این دبستان با متراژ ۵۴۰ مترمربع با مشارکت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان‌وبلوچستان، موسسه خیریه دست یاری به دشتیاری، موسسه مهر ماندگار و جمعی از خیرین مدرسه مدرسه‌ساز خارج از کشور ساخته‌شده است.

شهرکی تصریح کرد: این دبستان ازجمله مدارسی است که در فهرست مدارس در دست احداث جهادگر شهید حسین علیمرادی در نقاط محروم گنجانده‌شده بود که کار ساخت آن از سال ۹۷ آغاز شد و با بهره‌برداری آن ۲۵۰ نفر دانش‌آموز از این فضای آموزشی استفاده خواهند کرد.

وی ادامه داد: در این دبستان علاوه بر کلاس‌های درس، آزمایشگاه، نمازخانه، کتابخانه و دفتر ویژه کادر آموزشی به‌صورت مستقل پیش‌بینی‌شده است.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در بخش‌های توسعه فضاهای ورزشی، فرهنگی، توسعه، تجهیز و تأمین بخش بهداشت و درمان و همچنین توانمندسازی جوامع محلی در شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری اهتمام ویژه‌ای ورزیده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل