جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود

همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان و منطقه آزاد چابهار جهت گسترش برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/11/20 | تعداد بازید :1010
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان خبرداد و افزود: این تفاهم‌نامه در راستای همفکری و همگرایی اجتماعی و تلاش برای نهادینه کردن وحدت در استان باهدف مشارکت، تعامل و همکاری در برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی و همچنین و جذب مشارکت‌های محلی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار طاهره شهرکی اضافه کرد: انشاالله در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری رویدادهای مختلف در سطح ملی و بین‌المللی با توجه به امضای این تفاهم‌نامه در سواحل مکران باشیم.

حجت‌الاسلام سید جواد موسوی معاون اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان گفت: استفاده از ظرفیت‌های دو مجموعه جهت برگزاری همایش‌ها و سمینارهای تخصصی از محورهای این تفاهم‌نامه هستند.

وی افزود: برنامه‌های مشترک و مشخصی در سال آینده در سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و مذهبی در چارچوب این تفاهم‌نامه برگزار خواهد شد.

شایان‌ذکر است نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان و سازمان منطقه آزاد چابهار جهت گسترش و تعمیق برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی در جنوب استان با توجه به وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های منطقه تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل