جدیرترین اخبار :
  • عمان به موافقتنامه چابهار افزوده می‌شود
  • شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان و قطعات بتنی در دانشگاه بین‌المللی چابهار آغاز به‌کار کرد
  • چابهار، آسان‌ترین مسیر حمل کالا برای قزاقستان است
  • حضور داور بین المللی کریکت منطقه آزاد چابهار در کلاسهای ارتقای مربیگری در دبی
  • نمایش تصویر ناشیانه لباس بلوچ در یک سریال تلویزیونی
در مسیر قدس؛

مسوول اداره منطقه آزاد چابهار: راهپیمایی روز قدس، حمایت از حقوق مردم فلسطین است

اقتصادی | تاریخ خبر : 1/02/10 | تعداد بازید :208
مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس، حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین است گفت: سرزمین بیت‌المقدس از جهات مختلف برای ادیان بزرگ دارای اهمیت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از ایرنا،نصرالله ابراهیمی روز جمعه در آیین راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز روز جهانی قدس، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای حمایت و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین در برابر زورگویی‌ها و حرکت ظالمانه صهیونسم و آمریکای جنایتکار همه ملت ایران با پیروی از امام راحل عظیم‌الشان و لبیک به پیام مقام عظمای ولایت، امام خامنه‌ای جمع شدند تا پشتیبانی خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.

وی تصریح کرد: سرزمین بیت‌المقدس و قدس از جهات مختلف برای ادیان بزرگ که ویژه‌ترین آن دین مبین اسلام، مسیحیت و یهودیت بوده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گفته ابراهیمی، بیت‌المقدس اولین قبله‌گاه مسلمین جهان است و برای اینکه سرزمین مقدس محل ظهور و گسترش و زندگی انبیاء الهی بوده است به گونه‌ای که رژیم غاصب صهیونیسم با دخالت‌های آشکار و ظالمانه به دنبال انحصارگری این سرزمین برای خود است.

مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: همه مسلمین جهان در این روز جمع می‌شوند تا حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و از حقوق قانونی این مردم حمایت کنند.

حضور پرشور مردم روزه‌دار چابهار در آیین راهپیمایی روز جهانی قدس با فریادها و شعارهای کوبنده‌ای همچون حمایت از فلسطین شعار ملت ماست، باری دیگر ترفندها و توطئه‌های رژیم جعلی و غاصب صهیونیسم و حامیانش را نقش برآب کرد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل