جدیرترین اخبار :
  • خواست شهروندان چابهار، پاسخ روشن سازمان، تامین بودجه و اجرای 100 درصدی
  • تکمیل راه آهن چابهار- سرخس مهمترین طرح گذرگاهی کشور
  • بندر چابهار، بال شرقی کریدور حمل و نقل بین‌المللی شمال – جنوب
  • برگ برنده مناطق آزاد برای جذب سرمایه‌های تازه در سال 2023 چیست؟
  • تحول در تامین آسایش بیماران چابهاری

ایران اسلامی به برکت خون مطهر شهدا در اوج اقتدار و سربلندی است

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 1/11/14 | تعداد بازید :287
در دومین روز از ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر، مدیرعامل، اعضا هیات مدیره، معاونین و مدیران منطقه آزاد چابهار، فرماندار و مدیران شهر چابهار با مقام شامخ شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با حضور بر مزار شهدای گمنام در چابهار، ضمن تبریک فرار رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز باید برای ایرانی قوی با یکدیگر عهد ببندیم و سالروز ورود امامی را جشن بگیریم که استقامت کردن در مسیر درست، عزت، کرامت و خود باوری را به ما آموخت.

وی افزود: ایران اسلامی به برکت خون مطهر شهدا در اوج اقتدار و سربلندی است.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از مهمترین نیازهای امروز کشور و نسل جدید هست و ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای توجه بیشتر به این مطالبه مقام معظم رهبری است.

وی گفت : باید از تمامی ظرفیت‌ها اطلاع رسانی برای تبیین، روشنگری و روایت‌گری صحیح انقلاب اسلامی به مردم و جهانیان استفاده کرده و واقعیت‌ها را بازگو کنیم.

بر پایه این گزارش در دومین روز از دهه مبارک فجر که روز انقلاب اسلامی شهیدان و‌ ایثارگران نام گذاری شده، با حضور امیر مقدم مدیرعامل، اعضا هیات مدیره، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار، فرماندار شهرستان چابهار و فرماندهان نظامی و انتظامی، گلزار شهدای گمنام در مسجد پیامبر اعظم (ص) منطقه غبارروبی و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا و با قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل