جدیرترین اخبار :
  • خواست شهروندان چابهار، پاسخ روشن سازمان، تامین بودجه و اجرای 100 درصدی
  • تکمیل راه آهن چابهار- سرخس مهمترین طرح گذرگاهی کشور
  • بندر چابهار، بال شرقی کریدور حمل و نقل بین‌المللی شمال – جنوب
  • برگ برنده مناطق آزاد برای جذب سرمایه‌های تازه در سال 2023 چیست؟
  • تحول در تامین آسایش بیماران چابهاری

افتتاح سه مدرسه روستایی در ایام دهه فجر در چابهار

اقتصادی | تاریخ خبر : 1/11/15 | تعداد بازید :324
مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از افتتاح ۳ مدرسه روستایی در بخش پیرسهراب چابهار در ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، مهدی آبروش مدیر امور اجتماعی سازمان ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی از افتتاح دبستان‌های روستاهای لاتیدان، چوتانی و بجاربازار خبر داد.

وی افزود: در راستای توجه به امر آموزش و تربیت دانش آموزان مدارس روستایی، تعداد ۲۱ کلاس درس در ۳ واحد آموزشی روستایی از محل اعتبارات خیرین مدرسه‌ساز، اداره کل نوسازی مدارس، سازمان منطقه آزاد چابهار و موسسه دست یاری به دشتیاری به بهره‌برداری رسید.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد ضمن قدردانی از خیرین مدرسه‌ساز به نقش پر رنگ سازمان در عمل به مسئولیت اجتماعی تاکید کرد و بیان داشت: خیرین با کار خیر خود، فرهنگ خیراندیشی را ترویج میدهند.

آبروش اظهار کرد: این مدارس روز جمعه مورخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ همزمان با سومین روز از دهه فجر افتتاح گردیدند و مساحت مدارس روستاهای لاتیدان ۳۱۱، چوتانی۳۹۶ و بجار بازار ۴۵۶ مترمربع می‌باشد که روستای لاتیدان در مقطع ابتدایی با ۵ کلاس درس، روستای چوتانی مقطع ابتدایی با ۶ کلاس و روستای بجاربازار در مقطع دبیرستان با ۱۰ کلاس به بهره‌برداری خواهد رسید.

گفتنی است مراسم افتتاح و بهره‌برداری از مدارس با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل معاونین و مدیران سازمان، نماینده مردم حوزه چابهار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان چابهار، خانواده شهید علیمرادی، جمعی از خیرین مدرسه ساز، مسئولین و مدیران و اهالی روستاهای لاتیدان، چوتانی و بجاربازار برگزار شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل