جدیرترین اخبار :
  • افزایش ۲۷ درصدی تعداد پروانه‌های ساختمانی صادره در منطقه آزاد چابهار
  • جشنواره‌ای بارنگ و طعم غذاهای مکران
  • در یک قدمی از دست دادن بزرگ‌ترین فرصت ترانزیتی قرن قرار داریم
  • فراخوان انتخاب سرمایه‌گذار پروژه‌های پذیرایی و تجاری در مجموعه گردشگری منطقه آزاد چابهار
  • منطقه آزاد چابهار در هفته ای که گذشت

30 رویداد فرهنگی - تفریحی در نوروز 97 در منطقه آزاد چابهار اجرا می‌شود

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 96/12/27 | تعداد بازید :1735
دبیر ستاد تسهیلات سفرهای منطقه آزاد چابهار گفت:30 رویداد فرهنگی -تفریحی در منطقه آزاد چابهار در نوروز 97 اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار طاهره شهرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به برنامه‌های نوروزی منطقه آزاد چابهار, اظهار داشت:30 رویداد فرهنگی, ورزشی و تفریحی شاد و متنوع شامل مسابقه‌ها، کارناوال‌ها و جشنواره‌ها در نوروز 97 در منطقه آزاد چابهار اجرا می‌شود.

مدیر گردشگری منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: 7 شرکت ارائه‌دهنده خدمات تفریحات دریایی نیز در طول نوروز در منطقه فعال می‌شوند و خدماتی نظیر جت اسکی، پاراسل و اسکی روی آب در ساحل تیس ارائه خواهند داد.

وی با اشاره به ساماندهی مسیرهای دسترسی به جاذبه‌های گردشگری چابهار، گفت: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی اقدام به ساماندهی مسیرهای دسترسی، ایجاد پارکینگ، ارائه خدمات پذیرایی و اجرای موسیقی در برخی جاذبه‌های شهر چابهار نظیر درخت انجیر معابد، کمپ کوه‌های مریخی و تالاب لیپار کرد.

به گفته شهرکی 4 واحد تفرجگاه بوم گردی موسوم به گرد توپ در کمپ کوه‌های مریخی و مینیاتوری برای ارائه خدمات اقامت و پذیرایی موقتی بوم گردی به مسافرین ارائه می‌شود.

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای منطقه آزاد چابهار هم‌چنین از استقبال از مسافرین و تحویل سال نو در سه‌نقطه از منطقه با اجرای برنامه‌های متنوع و هم‌چنین اجرای مسابقات مجسمه‌سازی، کارناوال شادی، دوچاپی، رقص شمشیر، رالی و مسابقه قوی‌ترین مردان گردشگر در طول نوروز خبر داد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل