جدیرترین اخبار :
  • برگزاری دوره ی آموزشی مدیریت بحران
  • بازدید حمیرا ریگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از محل آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا
  • شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد چابهار برگزار شد
  • دیدار فرماندار و رئیس شورای شهرستان زرآباد، پايتخت موز ایران
  • طبق ماده65 دستگاه‌ها باید اختیارات خود را به مناطق تفویض کنند
با دستور مدیر عامل منطقه آزاد چابهار:

فعالیت دائمی ستاد خدمات سفر در راستای کیفیت بخشی به خدمات

گردشگری | تاریخ خبر : 2/03/01 | تعداد بازید :2031
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار از دستور ویژه مدیر عامل سازمان برای کیفیت بخشی به خدمات و آمادگی کامل برای میزبانی گردشگران در تمام فصول سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، محمدسعید موسایی باغستانی با اعلام این خبر گفت: موضوع این جلسه که به ریاست رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار شد، ارائه گزارشی از عملکرد کمیته‌ها در نوروز ۱۴۰۲ و برنامه‌ریزی برای آمادگی این منطقه به‌منظور میزبانی از گردشگران در طول سال جاری بود.

وی ادامه داد: حسب دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، این ستاد که به‌صورت دائمی و در تمامی طول سال فعال خواهد بود، موظف است به تکمیل زیرساخت‌های موردنیاز برای استقبال از گردشگران در طول سال جاری و همچنین نوروز 1403 پرداخته و مصوبات هر جلسه را به مرحله اجرا برساند.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار بر آمادگی این منطقه برای میزبانی از گردشگران و مسافران در کل سال به‌ویژه در فصل مونسون اشاره کرد و افزود: چابهار برای هر فصل قابلیت‌های گردشگری ویژه‌ای از تفریحات موج‌سواری و دریایی گرفته تا خرید و جاذبه‌های گردشگری دارد که می‌تواند این منطقه را به‌عنوان یکی از مناطق پربازدید کشور تبدیل کند.

یادآور می‌شود، نخستین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار در سال 1402به ریاست امیر مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، اعضا هیأت مدیره، معاونان و روسای کارگروه‌های ستاد در محل سالن کنفرانس ساختمان اداری شماره یک این سازمان برگزار شد.

گفتنی است، یکی از شاخص‌ترین ظرفیت‌های چابهار، پدیده‌ای موسوم به مونسون در گرم‌ترین ماه‌های سال کشور است. مونسون نام بادهایی نسیم مانند است که از سوی دریای پرسخاوت عمان می‌وزد تا هوا را برای چابهاری‌ها لطیف‌تر و خنک‌تر کند.

تیر و مردادماه چابهار، به لطف وزش این بادها، خنک‌ترین بندر ایران در تابستان و یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به این منطقه و تجربه ورزش‌های دریایی همچون موج‌سواری است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل