جدیرترین اخبار :
  • سرپرست مدیریت صنایع سازمان منصوب شد
  • آغاز سرمایه‌گذاری افغانستان در ایران از چابهار کلید خورد
  • مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات منصوب شد
  • کریدور شرق کشور، شاهرگ حیاتی توسعه سرمایه‌گذاری از سرخس تا چابهار
  • منطقه آزاد چابهار آمادگی دارد پایلوت حوزه اقتصادی اصفهان باشد

تقدیر ضرغامی از مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار

گردشگری | تاریخ خبر : 2/07/12 | تعداد بازید :2931
در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به مناسبت هفته گردشگری، وزیر میراث از تلاش‌های مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از فرینا، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران از اقدامات محمدسعید موسایی باغستانی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای بهبود کیفی و کمی سفرهای داخلی در قالب ستاد هماهنگی و اجرایی خدمات سفر کشور تقدیر کرد. 
 
در مراسم سالگرد تاسیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران که با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مقامات کشوری، لشکری و سفرای خارجی همزمان با هفته گردشگری در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، از تلاش های محمدسعید موسایی باغستانی، مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد. 

در متن پیام سید عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چنین آمده است؛

بسترسازی برای انجام سفرهای گسترده هم‌وطنان در جای جای ایران اسلامی، نیازمند برنامه‌ریزی، مشارکت، هم افزایی و از خودگذشتگی همه بخش‌های ستادی و صنفی است. 

با گرامی داشت «روز جهانی جهانگردی» و «هفته گردشگری» از نقش آفرینی جنابعالی، در بهبود کیفی و کمی سفرهای داخلی در قالب ستاد هماهنگی و اجرایی خدمات سفر کشور تقدیر می‌شود از خداوند متعال توفیقات جنابعالی را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواهانم. 

سید عزت الله ضرغامی  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل