جدیرترین اخبار :
  • کاهش واردات افغانستان از پاکستان؛ چابهار جایگزین می‌شود
  • شناسایی چالش‌ها و فرصت‌ها
  • سواحل اقیانوسی چابهار؛ رویای موج‌سواران
  • توسعه اقتصادی؛ نقش تعیین‌کننده دانشگاه‌ها
  • دیدار عیدانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از قطب سوم پتروشیمی
گام‌های طلایی توسعه اقتصادی

ساماندهی جاذبه‌های گردشگری زرآباد با کمک منطقه آزاد چابهار

گردشگری | تاریخ خبر : 2/11/04 | تعداد بازید :1155
مهندس امير مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: منطقه آزاد حضور حداکثری در ساماندهی جاذبه های زیبا و بکر شهرستان زرآباد خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار؛ صبح امروز سه شنبه دوم بهمن ماه امیر مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان در معیت دکتر حجت الله عبدالملکی مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و جمعی از معاونین و مدیران دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد و سازمان در بازدید از نوار ساحلی شهرستان زرآباد گفت: منطقه آزاد چابهار حضور حداکثری در ساماندهی جاذبه های زیبا و بکر شهرستان زرآباد خواهد داشت.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار افزود: باتوجه به اینکه در ماه‌های پایانی سال قرار داریم طی جلسات خدمات سفر، تلاش داریم اقدامات و زیرساختهای لازم را برای میزبانی از مسافران و گردشگران فراهم کنیم.

مقدم با بیان اینکه باید موارد مختلف برای سفری ایمن، ارزان و ایمن را شناسایی کنیم، گفت: شاهد اقدامات خوبی از سوی فرمانداران و جامعه محلی هستیم و اقدامات خوبی از سوی مسئولان و سرمایه گذاران برای توسعه بوم گردی‌ها، و تجهیز مناطق بوم گردی انجام شده است.

وی ادامه داد: بازگشایی جاده‌های ساحلی نیز در دستور کار مسئولان قرار دارد تا دسترسی به مناطق گردشگری تسهیل شود.

مقدم اضافه کرد: منطقه آزاد چابهار با تمام توان برای ساماندهی جاذبه های زیبا و بکر شهرستان زرآباد در میدان حاضر خواهد بود.

وی تاکید کرد: امیدواریم با همکاری خوب و کارتیمی مدیریت شهرستان زرآباد و منطقه آزاد چابهار شاهد رخ داد اتفاقات خوب و مفرح برای مردم به ویژه در ساحل درک باشیم.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل