جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود

جمع آوری ۲۳۰۰ تن ضایعات پسماند از روستای کمب چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/02/31 | تعداد بازید :3119
ساماندهی روستای۲۳۰۰۰ نفری "کمب" در حاشیه شرقی شهر چابهار با همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار و دیگر دستگاههای اجرایی شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار: مدیر امور شهری و روستایی منطقه آزاد چابهار گفت: نخستین مرحله طرح پاکسازی نخاله ها و پسماند با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با بخشدار مرکزی، شورای اسلامی و دهیار روستای کمب انجام شد، و جهت اجرایی کردن عملیات پاکسازی، جمع آوری نخاله و ضایعات پسماند با همکاری پیمانکاران و سرمایه گذاران بخش های عمرانی منطقه آزاد به تعداد 26 دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راه سازی برای این منظور مهیا گردید.
اقبال صادقی حفظ محیط زیست و زیباسازی را از وظایف اجتماعی و دینی برشمرد و تاکید کرد این امر نیاز به مشارکت همه جانبه مدیران دستگاه های اجرایی و مردم در حوزه شهری و روستایی دارد.
مدیر امور شهر و روستایی منطقه آزاد چابهار درخصوص انتقال نخاله گفت: در شش محور از پیش تعیین شده اکیپ های اجرایی شامل لودر، کامیون، گریدر و ... فعالیت جمع آوری، بارگیری، حمل نخاله های بجا مانده از تعریض معابر را بمدت هفت ساعت با حدود حجم فعالیتی 2300 تن به انجام رسانیده اند.
"عبدالطیف شیخ زاده" بخشدار مرکزی شهرستان چابهار گفت: این روستا از بسیاری امکانات رفاهی مانند آب، برق، بهداشت و فضای آموزشی محروم بوده که خوشبختانه کار برق رسانی آن با همیاری و همدلی دستگاههای اجرایی درحال انجام است.
شیخ زاده ضمن قدردانی از رییس شورای شهرستان چابهار که زمینه حضور مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار جهت بازدید از کاستی ها را فراهم ساخته، خواستار مشارکت سایر دستگاههای اجرایی جهت حل مشکلات مهم دیگر از جمله وضعیت تامین آب شرب و لوله کشی شد.
شایان ذکراست این عملیات به دنبال بازدید هفته گذشته مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار از روستای کمب و وعده آن در مدت تعیین شده به انجام رسید.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل