جدیرترین اخبار :
  • آغاز فراخوان «شناسایی صاحبان ایده و گروه های خلاق و نوآور» در مناطق آزاد کشور
  • منطقه چابهار بهشت آبزی‌ پروری ایران است
  • معاونان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، مهمانان «میز اقتصادی» امروز شبکه خبر
  • پیام مدیرعامل سازمان به مناسبت فرارسیدن دهه فجر
  • مصوبه اخیر هیئت وزیران درباره تسهیل سرمایه گذاری در مناطق آزاد

تدوین برنامه مسئولیت اجتماعی برای شرکت ها و سرمایه گذاران در منطقه آزاد چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/04/10 | تعداد بازید :3614
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان برای شرکت ها و سرمایه گذارانی که خواهان سرمایه گذاری و استفاده از مشوق ها و مزایای سرمایه گذاری در منطقه می باشند، برنامه مسئولیت اجتماعی گردآوری کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "عبدالرحیم کردی" در "همایش صیانت گفتمان سازی و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر" ،افزود: عمل به مسئولیت اجتماعی و توجه به بحران ها و مسائل اجتماعی که سازمان با آن مواجه است، موتور محرکه توسعه محور شرق و سواحل مکران می باشند.
کردی اضافه کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر همه نهادهای اجرایی و انتظامی تلاش کرده و آنچه که به آن نیاز داریم، اراده اجتماعی برای ایجاد تاثیر رفتار مناسب بر بازارعرضه و تقاضا است.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: کاری بنیادین و اساسی با کمک دانشگاه تهران در سازمان انجام شده که در آینده با مشارکت حداکثری شاهد موفقیت آن خواهیم بود.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در این همایش گفت: سازمانهای مردم نهاد ظرفیت خوبی برای حل بحران های اجتماعی از جمله مبارزه با مواد مخدر هستند.
"غلامرضا مجیدی" افزود: تمامی دستگاههای اجرایی مکلف هستند، برای غلبه و حل مشکلات و بحران های اجتماعی که طیف عظیمی از جامعه را در بر می گیرد، حمایت و پشتیبانی نمایند.

"همایش صیانت گفتمان سازی و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر" امروز 10 تیرماه جاری با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار، فرماندار و مسئولین انتظامی و نظامی شهرستان چابهار در سالن اجتماعات رسالت برگزار شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل