جدیرترین اخبار :
  • برنامه محوری در اقدامات ، شفافیت در عملکرد همراه با عدالت و اخلاق نقشه راه مدیران سازمان
  • سرپرست معاونت فنی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد
  • 12.7 هزار میلیارد ریال ارزش تولیدات هشت ماهه گذشته منطقه آزاد چابهار
  • اجرای سریع پروژه‌های زیرساختی منطقه آزاد چابهار در اولویت است
  • تحقق دیپلماسی اقتصادی و تحرک‌بخشی در منطقه آزاد چابهار با مدیریت جدید
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد؛

آموزش موج سواری حرفه ای به 50 نفر

گردشگری | تاریخ خبر : 96/06/12 | تعداد بازید :11231
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جشنواره ورزشی-گردشگری موج سواری، شور و هيجان جوانان چابهاری را در پی داشت و شاهد افزایش انگیزه آنان برای پیگیری حرفه ای ورزش موج سواری بودیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد چابهار، «طاهره شهرکی» اضافه کرد: در این جشنواره، جوانان علاقمند به ورزش موج سواری توسط مربیان بین المللی، استعدادیابی مي شوند و منطقه آزاد چابهار نیز از بهترین نفرات با اهدای تخته موج سواری تقدیرخواهد کرد.
مدیر امورگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره های آموزشی در این جشنواره خبر داد و افزود: دوره های امداد و نجات موج سواران و مربیگری موج سواری زیر نظر مربیان بین المللی و مطابق استانداردهای انجمن جهانی موج سواری(ISA) برای 50 نفر از زنان و مردان علاقمند از استانهای تهران، هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان برگزار شد.
شهرکی گفت: بازدید از سواحل ماسه طلایی و کوههای مریخی، تور معرفى منطقه و ... از برنامه های جنبی این جشنواره ورزشی-گردشی بود که استقبال چشمگیر علاقمندان به تورهای طبیعت گردی و آشنايي با جاذبه هاي بي نظير گردشگري
منطقه را در پی داشت.
مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار ادامه داد: در حاشیه جشنواره موج سواری، نمایشگاهی از محصولات صنایع دستی و غذاهای محلی نیز برپا شد.
وی در پایان گفت: چابهار بعنوان تنها بندر اقيانوسي ايران جاذبه هاي كم بي نظيري در حوزه ي توريسم ورزشي ، سلامت، تاريخي، طبيعي، فرهنگي، تجاري و ... را دارا مي باشد و سازمان منطقه آزاد چابهار در صدد تبديل نمودن اين منطقه به عنوان مقصد بين المللي گردشگري ورزشى جنوب شرق مي باشد.

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل