جدیرترین اخبار :
  • آغاز فصل جدیدی در توسعه مبتنی بر دانش چابهار
  • ریمدان، نقطه اتصال ایران به «سی‌پک»
  • سرمایه‌گذاری صنایع غذایی هند در منطقه آزاد راس‌الخیمه
  • فراهم‌سازی بسترهای لازم جهت تشکیل مناطق آزاد مشترک
  • خواست شهروندان چابهار، پاسخ روشن سازمان، تامین بودجه و اجرای 100 درصدی

دومین همایش سراسری " طعم خوش ریاضی " در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/07/05 | تعداد بازید :2718
مدیر پژوهشی دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار گفت: دومین همایش سراسری و منطقه‌ای طعم خوش ریاضی با حمایت و میزبانی دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار ملوک خاتون بزرگ‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: این همایش میان دانش‌آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم و هم‌چنین دانشجویان منطقه شرق و جنوب شرق کشور برای دومین سال پیاپی از 1 تا 4 آبان ماه 97 به میزبانی و حمایت دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود .

وی افزود: این همایش در بخش‌های مختلفی مانند مسابقه شهر ریاضی برای دانش آموزان کلاس پنجم، ششم، متوسطه اول، متوسطه دوم و دانشجویان، مسابقه جزیره گنج برای پیش دبستانی تا چهارم دبستان، مسابقه فوتبال ریاضی برای دانش آموزان کلاس های 11 و 12 و دانشجویان، کارگاه‌هاي آموزشی ویژه‌ی معلمان، کارگاه آموزشی ویژه‌ی والدین، نشست هاي تخصصي و سخنرانی ویژه‌ی اقشار مختلف و نمایشگاه کتاب‌های ریاضی با متن و ظاهری متفاوت برگزار خواهد شد .

دبیر علمی همایش طعم خوش ریاضی تصریح کرد: دانشجویان و دانش‌آموزان استان‌های سیستان و بلوچستان،خراسان‌ها، کرمان و هرمزگان می‌توانند با مراجعه به وب سایت دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار به آدرس www.iuc.ac.ir و هم‌چنین تماس با دبیرخانه همایش 05431292211 در این همایش ثبت‌نام کنند .

بزرگ‌زاده خاطرنشان کرد: تمامی افراد شرکت کننده در کارگاه‌ها گواهی‌ رسمی از دانشگاه بین‌الملل، دانشگاه فردوسی مشهد و شهر ریاضی دریافت خواهند کرد؛ هم‌چنین تعدادی از برگزیدگان این همایش نیز در صورت قبولی در دانشگاه فردوسی مشهد در این دانشگاه بورس خواهند شد و کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهند کرد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل