جدیرترین اخبار :
  • سرپرست مدیریت صنایع سازمان منصوب شد
  • آغاز سرمایه‌گذاری افغانستان در ایران از چابهار کلید خورد
  • مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات منصوب شد
  • کریدور شرق کشور، شاهرگ حیاتی توسعه سرمایه‌گذاری از سرخس تا چابهار
  • منطقه آزاد چابهار آمادگی دارد پایلوت حوزه اقتصادی اصفهان باشد

حضور تیم ملی کریکت کشور در مسابقات قهرمانی آسیا

اقتصادی | تاریخ خبر : 1/12/14 | تعداد بازید :683
مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از حضور تیم ملی کریکت کشور با عضویت ۸۵ درصدی جوانان چابهاری، در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، مهدی آبروش با اعلام این خبر گفت: بیش از ۸۵ درصد از اعضای تیم ملی کشورمان از جوانان چابهاری تشکیل شده که افتخارآفرینان این دوره از مسابقات بودند.

وی ادامه داد: تیم ملی کریکت ما در قهرمانی آسیا به میزبانی شهر بانکوک در تایلند با سه تیم مالدیو، بوتان و بحرین به رقابت پرداخت که نتیجه پایانی آن دستیابی به مقام ششم مسابقات بود.

به گفته آبروش، دو بازیکن این تیم آقایان مسعود جایزه و زاهد آفرین نیز به‌عنوان بازیکنان برتر دو دوره از مسابقات انتخاب شدند.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تلاش‌های این منطقه آزاد در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و افزایش نشاط در جامعه یادآور شد: کریکت فراموش‌شده ایران در سال ۱۳۹۳ به همت سازمان احیاء شد و با حضور در میادین کشورهای خارجی به جایگاه شایسته‌ای دست‌یافت.

وی افزود: منطقه آزاد چابهار با تمرکز بر توسعه گردشگری سلامت، یکی از پیشگامان احیا ورزش‌های ساحلی- آبی است که تلاش دارد برای کودکان، نوجوانان و جوانان چابهاری فضایی سرشار از نشاط و امید فراهم نماید.

آبروش همچنین از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات دوستانه با کشور پاکستان و استان سیستان و بلوچستان با هدف تقویت تیم زیر ۱۹ سال این منطقه آزاد چابهار خبر داد و عنوان کرد: تیم زیر ۱۹ سال چابهار در حال آماده شدن برای اعزام به مسابقات کریکت در کشور تایلند است.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار در پایان تأکید کرد: توسعه گردشگری ورزشی و سلامت ضمن محرومیت‌زدایی، به استعدادیابی و نخبه پروری جوانان چابهاری کمک کرده و توسعه اقتصاد محلی را نیز به دنبال دارد.

 

 

 

 

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل