جدیرترین اخبار :
  • انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک در جهت رفع مشکلات زیرساخت های برق ۳۴ روستای واقع در محدوده منطقه آزاد
  • سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به روسیه
  • مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد به سراسر سیستان و بلوچستان صادر شد
  • گامی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی
  • مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی؛

عیدانه منطقه آزاد چابهار نوسازی و تجهیز سیستم سرمایشی بیمارستان امام علی(ع) چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 2/01/05 | تعداد بازید :351
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی یکی از اولویت‌های ما در سال جدید است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، امیر مقدم با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان برای داشتن جامعه‌ای سلامت در این منطقه بیان داشت: یکی از مسئولیت‌های اجتماعی مناطق آزاد، کمک به رفع محرومیت و ارتقاء سطح خدمات از بهداشت و سلامت گرفته تا آموزش و زیرساخت‌های عمرانی و صنعتی است.

وی به اهمیت توسعه درمان در بیمارستان امام علی(ع) شهر چابهار را به‌عنوان یک بیمارستان مرجع برای ارائه خدمات درمانی به مردم منطقه و شهرهای اطراف اشاره کرد و افزود: در همین راستا و با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما، سیستم سرمایش این بیمارستان بااعتباری بالغ‌بر ۷۰ میلیارد ریال از سوی این منطقه آزاد نوسازی شد.

مقدم بر عزم جزم این سازمان برای توسعه بهداشت و درمان در منطقه آزاد چابهار تأکید کرد و گفت: ساخت یک پایگاه اورژانس و یک مرکز جامع سلامت در پیکره مسکونی منطقه در روستای تیس، مشارکت در تجهیز ICU بیمارستان امام علی(ع)، خرید دستگاه آنژیوگرافی و اهدا دو دستگاه آمبولانس مجهز به خدمات ICU با بهترین تکنولوژی از کشور آلمان بخشی از این اقدامات بوده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار همچنین از تخصیص ۲۰ هکتار زمین رایگان برای ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی به‌عنوان گام دیگری در راستای توسعه خدمات درمانی در منطقه یاد کرد و عنوان داشت: ۳ هکتار زمین نیز برای ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی به تأمین اجتماعی اهدا شده است.

مقدم در پایان خاطرنشان کرد: تمامی تلاش‌های ما در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی باهدف ارائه خدمات شایسته به مردم چابهار، سرمایه‌گذاران و گردشگرانی است که با حضور در این منطقه به رونق اقتصاد و توسعه و آبادانی این منطقه کمک می‌کنند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل