جدیرترین اخبار :
  • منطقه آزاد چابهار در هفته ای که گذشت
  • قهرمانی تیم منطقه آزاد چابهار نماینده استان سیستان و بلوچستان در مسابقات دو صحرانوردی کشور
  • نمایشگاه توانمندی‌های ملی صنعت ساختمان در منطقه آزاد چابهار
  • جانبازان و معلولین قهرمان کشور خلیج چابهار را درنوردیدند
  • انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان‌های منطقه آزاد چابهار و شیلات ایران

از جانبازان "دوازدهمین همایش ملی شنای آب‌های آزاد و سرد کشور" در منطقه آزاد چابهار تجلیل شد

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/11/17 | تعداد بازید :823
از جانبازان شرکت‌کننده در "دوازدهمین همایش ملی شنای آب‌های آزاد و سرد کشور" با حضور "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل، معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و حمل‌ونقل و ترانزیت و مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار، فرمانده سپاه پاسداران، رئیس بنیاد جانبازان و ایثارگران شهرستان چابهار و جمعی از جانبازان و خانواده‌های معزز شهدا در منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، مدیرعامل سازمان در این آئین از جانبازان به‌عنوان اسطوره‌های مقاومت و همراهان انقلاب یادکرد و افزود: عزیزانی که بعد از انقلاب در چهل سال تحریم، مبارزه، استقامت، ایستادگی و پایداری کردند و هرسال و هرروز ریشه‌های انقلاب و نظام را مستحکم‌تر کردند.

"عبدالرحیم کردی" اضافه کرد: هرروزی که می‌گذرد هر فشاری که بر ما می‌آید محکم‌تر، استوارتر می‌ایستیم و مقاومت می‌کنیم و با خود گذشتگی، ایثار و انسجام برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان فدا می‌کنیم.

وی می‌افزاید: امروز باگذشت چهل سال، انقلاب ما به سامان رسیده است دیگرکسی نمی‌تواند مدعی و به دنبال حذف انقلاب، حذف و تضعیف ایران و مسائلی ازاین‌دست باشد.

کردی با سپاسگزاری از حضور جانبازان در چابهار، گفت: این عزیزان برای آموختن استقامت آمده‌اند و بنده برای ادای احترام در این جمع حاضرشده و بر خود فرض می‌دانم خدمتشان برسم و دست آنان را ببوسم و قدردانی کنم.

وی از "احمد سلیمانی" مدیر و حامی باشگاه شنای جانبازان و معلولین آبهای آزاد و سرد کشور قدردانی کرد و افزود: ایشان بسیار زیبا با عشق، تعهد و علاقه برگزاری این همایش را در چابهار دنبال کرد تا ما خدمت این عزیزان بزرگوار باشیم.

این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران"به میزبانی سازمان منطقه آزاد چابهار برگزارشده بود دریادلان جانباز کشور از استان‌های آذربایجان غربی، گیلان و البرز از قهرمانان کشور، آسیا و جهان در این همایش مسافت ۲۴ کیلومتری دریای عمان از چابهار تا کنارک و بالعکس را به‌صورت شنای آزاد پیمودند.

شایان‌ذکر است این همایش با میزبانی سازمان منطقه آزاد چابهار و مشارکت و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان چابهار، هیئت نجات‌غریق و غواصی منطقه آزاد چابهار، اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، دریابانی ناجا، هلال‌احمر، هیئت نجات‌غریق و غواصی شهرستان چابهار و دیگر ارگان‌ها در چهلمین بهار انقلاب در چابهار برگزار شد.

مشاهده گزارش تصویری

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل