جدیرترین اخبار :
  • ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
  • بزرگراه چابهار کنارک طی چهار قطعه در حال احداث است
  • برگزاری دوره های آموزشی در مدرسه عالی و صنایع خلاق مکران منطقه آزاد چابهار
  • گام‌های هند برای عملیاتی شدن بندر چابهار
  • برگزاری دوره های آموزشی کارگاههای کوچک ، تحولات بزرگ در چابهار
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار:

فعالیت‌های سال 97 سازمان زمینه‌ساز رونق تولید در سال 98 منطقه آزاد چابهار خواهد بود

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 98/01/01 | تعداد بازید :2528
کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار لحظات تحویل سال نو 98 را میهمان شهدای گمنام بودند و مراسم ویژه تحویل سال نو را در مزار شهدای گمنام واقع در صحن مسجد پیامبر اعظم (ص) منطقه آزاد چابهار برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار مدیرعامل منطقه آزاد چابهار دقایقی پس از تحویل سال نو، نوروز را به همه حاضران در این مراسم تبریک گفت و با درود و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، توفیق خدمت برای دولت و خدمتگزاران نظام و سربلندی ملت ایران اظهار داشت: کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار لحظات تحویل سال 98 را در جوار مزار شهدای گمنام سپری کردند تا تجدید بیعتی دوباره با آرمان‌های والای آنان داشته باشند و عهد ببندند که در سال جدید نیز همچون گذشته بر اصول و پیمانی که با شهدا داشته‌اند با یکدیگر همراه و همقدم بمانند.

عبدالرحیم کردی با تقدیر از کارکنان سازمان منطقه آزاد برای تلاش‌های صادقانه در راستای مأموریت‌های این سازمان در سال 97 عملکرد همه حوزه‌های منطقه را مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به قراردادهایی که در این سال بسته شد، حاصل تلاش و خدمات آنان را رونق تولید در سال جدید عنوان کرد.

وی برنامه‌های اجرایی تمام حوزه‌های منطقه آزاد چابهار در سال 98 را در حوزه تولید و زمینه‌ساز رونق تولید عنوان کرد و گفت: فعالیت‌های عمرانی منطقه در سال جدید باید زیرساخت‌های تولید را تأمین سازد و حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری را نیز با توسعه صنایع خلاق و به حاصل رساندن برنامه‌ریزی‌هایی که برای رونق تولید و تجاری‌سازی صنایع‌دستی انجام داده‌ایم، پیش خواهیم برد.

کردی ترانزیت را نیز تولید خدماتی عنوان کرد که در راستای حمایت از تولید با برنامه‌ریزی صحیح می‌تواند نقش مهمی در رونق تولید ایفا کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در پایان سخنانش بار دیگر به موفقیت‌های زیربنایی این سازمان در سال 97 اشاره‌کرده و تصویب توسعه منطقه آزاد چابهار در روزهای پایانی سال را که هدیه‌ای نوروزی از سوی دولت و شورای عالی مناطق آزاد به مردم چابهار و منطقه بود، مایه رونق بیشتر اقتصاد و تولید منطقه در سال‌های پیش رو دانست.

وی همچنین توجه بیشتر به رفاه و معیشت مردم و توسعه اشتغال در منطقه را مورد تأکید قرارداد و از کارکنان و مدیران سازمان خواست این موضوع را نیز در سال 98 سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل