جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود
قائم‌مقام ستاد دائمی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار:

چابهار مقصد اصلی گردشگران 22 استان در نوروز 98

اقتصادی | تاریخ خبر : 98/01/02 | تعداد بازید :2365
قائم‌مقام ستاد دائمی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار از انتخاب چابهار به‌عنوان مقصد اصلی سفرهای نوروزی گردشگرانی از 22 استان کشور خبر داد.

محمد اکبر چاکرزهی در گفت‌وگوی رادیویی بهار اظهار داشت: ستاد دائمی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار در میزبانی هرچه باشکوه‌تر از مهمانان و مسافرین نوروزی در سال 98 با آمادگی کامل و برنامه‌های ویژه‌ای ظاهرشده است.

وی جاذبه‌های گردشگری روستای تاریخی تیس در منطقه آزاد چابهار ازجمله رودخانه لاوری که از میان روستا می‌گذرد، کوه‌های شهباز، پیلبند و لاوری و همچنین قلعه پرتغالی‌ها که از دیدگاه دیرینگی و نوع معماری موردتوجه گردشگران است را پذیرای مسافرین نوروزی عنوان کرد.

شناگاه های امن در چابهار نمونه‌ای از جاذبه‌های گردشگری چابهار است که چاکرزهی به آن اشاره کرد و گفت: این شناگاه ها با تلاش معاونت فنی و زیربنایی برای استفاده گردشگران آماده‌سازی شده است که شناگاه پلاژ ساحلی تیس ازجمله آن‌هاست و در نزدیک‌ترین مکان منطقه آزاد چابهار پذیرای گردشگران است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد چابهار همچنین از جشنواره نوروزی منطقه آزاد چابهار در نوروز 98 نیز خبر داد و درباره آن گفت: این جشنواره با برنامه‌های شاد و مفرح متنوعی تدوین و طراحی‌شده که از سوم فروردین‌ماه تا پایان نوروز با اجرای کنسرت‌های موسیقی پاپ، اجرای موسیقی زنده و رقص محلی، مسابقات و برنامه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی ازجمله موج‌سواری و غواصی، اهداء پکیج‌های فرهنگی به مسافرین و نمایشگاه صنایع‌دستی، سوغات و هدایا از مسافران نوروزی استقبال می‌کند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل