جدیرترین اخبار :
  • "آموزش" نخستین گام کوچ بیکاری از سواحل مکُران
  • «سعید محمد» به عنوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور منصوب شد
  • افتخار آفرینی ساحلی بازان و فوتبالیست‌های تحت حمایت منطقه آزاد چابهار
  • مسئول آموزش انجمن سینمای جوانان چابهار انتخابات شد
  • سفرنامه‌های معاصر بلوچستان 1351 تا 1380

اسکله جدید چابهار همزمان با ورود کشتی کشتیرانی جمهوری اسلامی افتتاح می شود

اقتصادی | تاریخ خبر : 96/08/07 | تعداد بازید :2051
مدیرعامل شرکت حمل و نقل کانتینری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از حمل محموله ترانزیتی 4800 کانتینری حاوی گندم اهدایی دولت هندوستان به افغانستان از بندر کاندلای هندوستان به چابهار توسط این شرکت همزمان با افتتاح اسکله جدید شهید بهشتی چابهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار کاپیتان حمزه کشاورز در گفت و گو با خبرنگار مانا گفت: محموله بزرگ ترانزیتی شامل چهار پارتیِ 4800 کانتینری حاوی گندم ترانزیتی اهدایی دولت هندوستان به افغانستان توسط این شرکت جذب شده است که از بندر کاندلا در هندوستان به طور مستقیم به چابهار حمل و همزمان با ورود آن اسکله جدید شهید بهشتی چابهار افتتاح خواهد شد.
وی با اشاره به بارگیری اولین مورد از این محمولات استراتژیک شامل 645 دستگاه کانتینر 20 فوتی افزود: این محموله درحال حاضر توسط کشتی "بهشاد" در بندر کاندلا در حال بارگیری است که انشاء ا... عصر امروز 6 آبان ماه جاری بندر کاندلا را ترک کرده و در تاریخ 31 اکتبر2017 میلادی مصادف با 9 آبان ماه به بندر چابهار می رسد.
کاپیتان کشاورز خاطرنشان کرد: در جذب این محموله "شرکت دیبارخ" به عنوان برنده مناقصه ترانزیت به افغانستان، نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی، مدیران منطقه آزاد چابهار و مدیریت بندر نقش شایسته ای داشته و هماهنگی تنگاتنگی با شرکت حمل ونقل کانتینری کشتیرانی داشته اند که از حمایت آنها تشکر و قدردانی می کنم. 
مدیرعامل شرکت حمل و نقل کانتینری کشتیرانی یادآور شد: همزمان با ورود این محمولات مراسم ویژه ای در بندر شهید بهشتی چابهار جهت افتتاح اسکله جدید کانتینری عمیق این بندر برگزار می شود که در این مراسم مقامات سیاسی ، بندری و کشوری و همچنین هیئت بلند پایه ای از دولت هندوستان و افغانستان حضور خواهند داشت.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل