جدیرترین اخبار :
  • امضای پروتکل همکاری میان مناطق آزاد انزلی، چابهار، منطقه ویژه اقتصادی لوتوس و فدراسیون انجمن های حمل و نقل هند
  • سومین کشتی حامل گندم داخلی به بندر چابهار رسید
  • پایان نمایشگاه صنایع‌دستی، سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در منطقه آزاد چابهار
  • اعلام نفرات برتر جشنواره غذای منطقه آزاد چابهار
  • اهدای گواهی حضور به هنرجویان کارگاه آموزشی جشنواره بین المللی مدولباس فجر منطقه آزاد چابهار
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار؛

اقدامات انجام‌شده در دانشگاه بین‌المللی چابهار نویددهنده اشتغال و کارهای خلاق است

اقتصادی | تاریخ خبر : 98/05/16 | تعداد بازید :98
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست هم‌اندیشی زیست بومی کارآفرینی دانش‌بنیان و توسعه کسب‌وکارهای نوپا در منطقه آزاد چابهار, گفت: اقدامات خوبی در دانشگاه بین‌المللی چابهار رخ‌داده که همه این‌ها نویددهنده اشتغال و کارهای خلاقانه و فناورانه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار عبدالرحیم کردی در این نشست که با حضور معاون رئیس‌جمهور٫استاندار سیستان و بلوچستان٫معاونین و مدیران سازمان٫فرمانداران شهرستان‌های چابهار و کنارک و دیگر مقامات محلی برگزار شد٫ افزود: تمامی امکانات و زیرساخت‌ها را برای هر درخواست استارتاپ و پارک علم و فناوری فراهم خواهیم کرد.

در ادامه این نشست احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان نیز از حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری برای افتتاح طرح‌ها در چابهار قدردانی کرد و افزود: حضور مسئولان می‌تواند به کاهش مشکلات و تخصیص اعتبارات در بخش‌های مختلف منجر شود.

گفتنی است با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، استاندار سیستان و بلوچستان جمعی از مسئولان محلی پردیس پارک علم و فناوری مکران در دانشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار افتتاح شد.

شایان‌ذکر است ستاری  از ظرفیت‌های اقتصادی و تجاری کنارک، بندر شهید بهشتی، دانشگاه بین‌المللی، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی، ظرفیت‌های شیلاتی و صیادی، شهرک‌های پتروشیمی و فولاد بازدید و در نشست با استارتاپ های فعال در منطقه مسائل و مشکلات آنان را بررسی کرد.

بازدید از ظرفیت‌های علمی و اقتصادی و همچنین رونمایی از پروژه آنلاین هاسپیتال و دیار با حجت‌الاسلام سید محمد موسوی امام‌جمعه چابهار ازجمله برنامه‌های سفر سورنا ستاری به چابهار بود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل