جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چابهار؛

نمایشگاه عکس اربعین در چابهار راه‌اندازی شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 0/07/13 | تعداد بازید :924
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار گفت: به مناسبت دهه آخر ماه صفر نمایشگاه عکس و نقاشی در گالری خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار نصیراحمد ملازهی افزود: حدود ۲۰ اثر عکس از عکاسان مطرح استان که از زائران پاکستانی در هنگام ورود به ایران از مرز میرجاوه ثبت و ضبط شده است در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

وی ادامه داد: همچنین حدود ۱۵ اثر نقاشی از آثار هنرمندان نقاش استان بوده که به صورت ترکیبی در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: نمایشگاه عکس اربعین با همکاری کانون عکاسان استان و نقاشی با همکاری انجمن تجسمی استان در محل خانه فرهنگ و هنر کمالان دایر شده است.

به گفته ملازهی، باتوجه به تفاهم‌نامه‌ایی که سال ۹۷ بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف انجام فعالیت‌های‌های فرهنگی و هنری مشترک منعقد شده بود، این نمایشگاه با همکاری کانون عکاسان مستقل و انجمن هنرهای تجسمی استان با اداره کل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد چابهار با حضور معاون محترم فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مدیران شهرستان، هنرمندان و علاقه‌مندان افتتاح گردید.

نمایشگاه عکس و نقاشی اربعین تا پایان ماه صفر دایر بوده و بازدید از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ به طور رایگان برای عموم امکان پذیر است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل