جدیرترین اخبار :
  • عمان به موافقتنامه چابهار افزوده می‌شود
  • شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان و قطعات بتنی در دانشگاه بین‌المللی چابهار آغاز به‌کار کرد
  • چابهار، آسان‌ترین مسیر حمل کالا برای قزاقستان است
  • حضور داور بین المللی کریکت منطقه آزاد چابهار در کلاسهای ارتقای مربیگری در دبی
  • نمایش تصویر ناشیانه لباس بلوچ در یک سریال تلویزیونی

قریب به یک میلیارد تومان برای آزادی زندانیان در منطقه آزاد چابهار جمع‌آوری شد

اقتصادی | تاریخ خبر : 1/02/07 | تعداد بازید :137
مدیرعامل ستاد مردمی دیه سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت مردم و فعالان اقتصادی قریب به یک میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در منطقه آزاد چابهار جمع‌آوری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از خبرنگار ایرنا، سید عبدالحسین سجادی روز سه شنبه در آیین گلریزان منطقه آزاد چابهار که با حضور نصرالله ابراهیمی مسوول اداره سازمان منطقه آزاد، محمد مشهدی رییس دادگستری چابهار، رییس زندان، فعالان اقتصادی، خیران و جمعی از مدیران برگزار شد اظهار داشت: خدارا شاکریم که در این جلسه با کمک و همکاری خیران و سرمایه‌گذاران چابهار توانستیم قریب به یک میلیارد تومان برای آزاد زندانیان جرائم غیرعمد جمع‌آوری کنیم که این مبلغ طی چند روز آینده به حساب ستاد دیه سیستان و بلوچستان واریز می‌شود.

وی گفت: با احتساب این مبلغ، از ابتدای امسال تا کنون قریب به سه میلیارد تومان جمع آوری شده است که این کمک‌ها برای استان بسیار قابل توجه بوده و امیدواریم با این مبالغ بتوانیم تمامی زندانی‌های غیر عمد را به آغوش گرم خانواده برسانیم.

به گفته سجادی؛ در حال حاضر ۴۲ زندانی جرائم مالی و غیرعمد در زندان‌های استان داریم و امیدواریم با این کمک‌ها بتوانیم به نتیجه مطلوب که همان آزادی زندانیان است دست یابیم.

۱۵۶ میلیون تومان برای آزادی زندانیان در راسک جمع آوری شد

امروز همزمان آیین گلریزانی هم در شهرستان مرزی راسک برگزار شد.

سلیم کدخدا فرماندار راسک در جنوب سیستان و بلوچستان نیز گفت: ۱۵۶ میلیون تومان برای آزادی زندانیان توسط خیران و نیکوکاران در این شهرستان جمع‌آوری شد و علاوه بر جمع‌آوری کمک‌های نقدی، کمک‌هایی هم از طرف هیأت مدیره‌ کارخانه‌ سیمان و سرمایه گذاران شاخص محلی طی ماه جاری اهدا شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل