جدیرترین اخبار :
  • ثمردهی فعالیت‌های 10 ماهه‌ی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در هفته دولت
  • مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار در برگزاری و اجرای طرح غربالگری دانش آموزان بدو دبستان
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه

نشست ارائه و بررسی گزارش عملکرد سه ماهه بودجه 1401 سازمان های مناطق آزاد برگزار شد

اقتصادی | تاریخ خبر : 1/04/27 | تعداد بازید :273
نشست یک روزه بررسی عملکرد سه ماهه بودجه 1401 سازمان های مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از فرینا، این نشست با حضور قائم مقام دبیر و معاون برنامه ریزی و توسعه امور زیربنایی دبیرخانه شورایعالی، مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار، مدیر برنامه ریزی و بودجه دبیرخانه شورایعالی و مدیران برنامه و بودجه سازمان های مناطق آزاد کیش، قشم، چابهار، ارس، اروند، انزلی برگزار شد.
قائم مقام دبیر و معاون برنامه ریزی و توسعه امور زیربنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، برگزاری این نشست را اقدام نوآورانه ای عنوان کرد و گفت: این نشست اختصاصی براساس اهتمام دبیرخانه شورایعالی در دوره جدید و به منظور پایش دقیق تر بودجه و همچنین بررسی چرایی وضعیت عملکرد مناطق آزاد کشور برگزار شد. 
حمید برومند افزود: پایش بودجه در حین اجرای بودجه، اقدام بسیار ارزشمندی است که متولیان امور را به میزان تحقق بودجه پیش بینی شده(مصوب)، دلایل عدم تحقق و به عبارتی دیگر انحرافات احتمالی، آگاه می سازد. 

گفتنی است؛ با توجه به اهمیت گزارشِ عملکرد بودجه، مطابق با نظر قائم مقام دبیر و معاون برنامه ریزی و توسعه امور زیربنایی دبیرخانه شورایعالی، تدوین گزارش عملکرد بودجه سه ماهه نخست سال 1401 در دستور کار مدیریت برنامه ریزی و بودجه دبیرخانه شورایعالی قرار گرفت و با تعامل مشترک دبیرخانه شورایعالی و حوزه بودجه مناطق آزاد کشور به نتیجه رسید.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل