جدیرترین اخبار :
  • برگزاری دوره ی آموزشی مدیریت بحران
  • بازدید حمیرا ریگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از محل آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا
  • شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد چابهار برگزار شد
  • دیدار فرماندار و رئیس شورای شهرستان زرآباد، پايتخت موز ایران
  • طبق ماده65 دستگاه‌ها باید اختیارات خود را به مناطق تفویض کنند

بهره‌مندی دفاتر مسافرتی چابهار از خدمات سفرکارت

گردشگری | تاریخ خبر : 2/05/17 | تعداد بازید :1150
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: دفاتر مسافرتی چابهار با همکاری بانک مهر ایران از خدمات سفر کارت بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، محمد سعید موسایی باغستانی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور آرش رضایی، رییس بانک مهر ایران در چابهار گفت: این جلسه در راستای اجرایی کردن تفاهم‌نامه همکاری بین دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور و بانک مهر ایران باهدف فعال سازی خدمات سفرکارت صورت گرفت.

وی ادامه داد: با فعال سازی این کارت، دفاتر خدماتی دارای مجوز از سوی مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار به بانک مهر ایران شعبه چابهار معرفی می‌شوند و براساس توانمندی‌های مالی و اعتباری خود، می‌توانند برای مشتریان علاقمند به سفر، تسهیلات بانکی دریافت کنند. 

به گفته موسایی، در این طرح، گردشگران می‌توانند با معرفی از سوی دفاتر مسافرتی به بانک، تا ۸۰ درصد از هزینه سفر خود را به صورت تسهیلات بانکی با بازپرداخت بین ۶ تا ۱۴ ماهه پرداخت کنند.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار همچنین از امکان بهره‌مندی از این تسهیلات برای مراکز تفریحی ساحلی و دریایی در این منطقه خبر داد و افزود: تلاش ما برای بهره‌مندی همه شهروندان و گردشگران با هرگونه توان مالی، از امکانات تفریحی و رفاهی در این منطقه آزاد است.

گفتنی است، تفاهم نامه همکاری میان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف مردمی‌سازی و توسعه گردشگری با فراهم کردن زیرساخت مالی مناسبی همچون سفرکارت، در اسفندماه ۱۴۰۱ منعقد و به تمامی مناطق آزاد ابلاغ شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل