جدیرترین اخبار :
  • انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک در جهت رفع مشکلات زیرساخت های برق ۳۴ روستای واقع در محدوده منطقه آزاد
  • سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به روسیه
  • مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد به سراسر سیستان و بلوچستان صادر شد
  • گامی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی
  • مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد
به همت سازمان منطقه آزاد چابهار صورت گرفت؛

افتتاح بخش پست پارتوم بلوک زایمانی حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی (ع)

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 2/06/16 | تعداد بازید :201
با حضور نماینده مردم حوزه چابهار در مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان و شهرستان بخش پست پارتوم بلوک زایمانی حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی (ع) افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار؛ بخش پست پارتوم بلوک زایمانی حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی با حضور نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار، معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی، مدیر غذا و دارو سازمان منطقه آزاد، اعضای شورای شهرستان و مدیران واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افتتاح شد.

عملیات ساختمانی و تجهیزات بلوک زایمانی LDR حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار (پست پارتوم) بیش از یکسال قبل تامین شده بود، اما بعلت عدم سیستم سرمایش مناسب امکان بهره بردای از این بخش وجود نداشت، با تامین سیستم سرمایش این بخش از محل تفاهم نامه منعقده سازمان منطقه آزاد با بیمارستان به مبلغ ۵.۲ میلیارد تومانی سیستم سرمایش توسط سازمان منطقه آزاد چابهار خریداری و تحویل بیمارستان گردید. با نصب این سیستم امروز این بخش به بهره برداری رسید که می تواند خدمات بسیار مطلوبی را بصورت استاندارد به مراجعین ارایه نماید.

معین‌الدین سعیدی نماینده منتخب مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در اين مراسم از سازمان منطقه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی بابت تعامل دوجانبه و همچنین حمایت و کمک این سازمان در خصوص تامین و حل مشکل بیمارستان و بخش های آن به صورت ویژه تقدیر و تشکر نمود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل