جدیرترین اخبار :
  • همکاری‌های منطقه آزاد چابهار و کشور برزیل تقویت می‌شود
  • کریدور شمال - جنوب عامل مهمی در مسیر توسعه و شکوفایی کشورهاست
  • تاکید ایران، هند و ارمنستان بر استفاده موثر از بندر چابهار
  • انعقاد قرارداد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی چابهار با یکی از برندهای معتبر کشور
  • حضور منطقه آزاد چابهار در رویداد نمایشگاهی اوراسیا
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار عنوان کرد؛

چابهار در مدار توسعه با دنبال نمودن راهبردهای مشخص

اقتصادی | تاریخ خبر : 96/05/21 | تعداد بازید :2708
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار با اشاره به اینکه جذب سرمایه در سواحل مکران یکی از نقاط مشترک منطقه و خبرنگاران است که باید در این راستا گام برداشت، افزود: مجموعه خبرگزاری ها فارغ از هرگونه نگاه های سیاسی در ارتباط با مدارتوسعه چابهار باید راهبردهای مشخصی را دنبال کنند تا موفقیت لازم حاصل شود.

اابه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "عبدالرحیم کردی" در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان چابهار به مناسبت روز خبرنگاراظهار داشت: خبرنگاری و روزنامه نگاری شغل مهم و حساسی است و نگاه درست و پرداختن صحیح به خبر می تواند گام مثبتی در پیشرفت و شکوفایی منطقه باشد.
وی افزود: ماموریت خبرنگاران در توسعه سواحل مکران مهم است به همین دلیل خبرنگار را همکار خودم می دانم چرا که بخشی از تلاش و کارهایی که در مجموعه اجرایی انجام می شود بستگی به نحوه انتقال و پوششی دارد که این عزیزان انجام می دهند.
ایشان بیان کرد: خبرنگاران علاوه بر انعکاس ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان چابهار کاستی های این منطقه را نیز منعکس کنند.
کردی خاطر نشان ساخت: خبرنگاران با به تصویر کشیدن ظرفیت و توانمندی های چابهار بازوان توانمندی برای جذب سرمایه گذار هستند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: وقتی این منطقه توسعه پیدا کند و کارخانه های تولیدی ایجاد شوند بسیاری از مشکلات و معضلات برطرف می شود.
گفتنی است خبرنگاران شهرستان چابهار در قالب یک تور خبری از صنایع و تولیدی های فعال شامل واحد فرآوری برنج، پتروشیمی، فولاد، کارخانه سنگ، شهر توریستی تجاری رویال صدف و از هتل پنج ستاره بازدید کردند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل