جدیرترین اخبار :
  • برنامه محوری در اقدامات ، شفافیت در عملکرد همراه با عدالت و اخلاق نقشه راه مدیران سازمان
  • سرپرست معاونت فنی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد
  • 12.7 هزار میلیارد ریال ارزش تولیدات هشت ماهه گذشته منطقه آزاد چابهار
  • اجرای سریع پروژه‌های زیرساختی منطقه آزاد چابهار در اولویت است
  • تحقق دیپلماسی اقتصادی و تحرک‌بخشی در منطقه آزاد چابهار با مدیریت جدید
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار عنوان کرد؛

آغاز جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار

اقتصادی | تاریخ خبر : 96/06/08 | تعداد بازید :4951
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جشنواره تابستانی مونسون هم‌زمان با اعیاد قربان تا غدیر از امروز چهارشنبه 8 شهریورماه جاری همراه با پخش زنده از شبکه استانی هامون اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار حسام‌الدین یوسفی افزود: برگزاری این جشنواره فرصت مناسبی است تا شهروندان استان و هم‌وطنان با سفر به شهر ساحلی چابهار از زیبایی‌های طبیعت و هوای خوب در این فصل از سال استفاده کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تمرکز بر توسعه تولید و اشتغال یکی از مأموریت‌های سازمان منطقه آزاد چابهار است، کارآفرینان و صاحبان صنایع که در این راستا تلاش می‌کنند در طول برگزاری جشنواره در قالب گزارش‌های تصویری وزنده توسط شبکه هامون معرفی می‌شوند.
یوسفی بیان کرد: در حاشیه محل برگزاری جشنواره غرفه‌هایی از جلوه‌های گردشگری، فرهنگ، آداب‌ورسوم مردم و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان به‌ویژه چابهار جهت بازدید شرکت‌کنندگان و گردشگران برپا می‌شود.
ایشان خاطرنشان ساخت: سازمان منطقه آزاد چابهار با میزبانی هنرمندان ملی، استانی، چهره‌های ورزشی و فرهنگی به‌پاس تلاش و زحماتشان در این عرصه‌ها با اهداء لوح تقدیر و تندیس از آنان تجلیل خواهد کرد.
شایان‌ذکر است جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار از امروز 8 شهریورماه جاری در محل جایگاه میلاد شماره 2، روبروی مجتمع طلا از ساعت 21 شب آغاز و به مدت 15 شب (تا 22 شهریورماه) ادامه خواهد داشت.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل