جدیرترین اخبار :
  • نقش مناطق آزاد در توسعه روابط اقتصادی و فرهنگی ایران و هند
  • مهار آتش در پیکره هفتم صنعتی منطقه آزاد چابهار
  • سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به چابهار
  • راه اندازی کارگاه تولید ساز های سنتی در منطقه آزاد چابهار
  • تمدن تیس، ثبت جهانی می شود

گسترش همکاری های علمی دانشگاه صنعتی شریف با منطقه آزاد و دانشگاه چابهار

گردشگری | تاریخ خبر : 97/07/15 | تعداد بازید :579
در حاشیه بازدید "محمدمعزالدین" معاون دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و "ارسلان دژکام" رئیس دانشگاه بین المللی چابهار از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف بر گسترش همکاری های علمی این دانشگاه با منطقه آزاد چابهار و دانشگاه چابهار تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار؛ این هیات ضمن حضور در دانشگاه صنعتی شریف از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه بازدید کرده و از نزدیک با ساز و کار واحدهای فناور این مجتمع آشنا شدند.

همچنین در نشستی که با حضور دکتر موحدی معاون پژوهش و فناوری و جمعی از اساتید دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید، دکتر مختاری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه در ارایه خود به معرفی اکوسیستم کارآفرینی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف پرداخت.

در ادامه نیز دکتر علینقی مشایخی عضو هیئت علمی دانشکده ی مدیریت و اقتصاد دانشگاه به ارایه ای در رابطه با نحوه ی همکاری دانشگاه صنعتی شریف با منطقه آزاد چابهار پرداخت.

گفتنی است، در این جلسه طرفین به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ی همکاری دانشگاه با منطقه آزاد تجاری چابهار پرداختند. همچنین همکاری با دانشگاه چابهار از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است پیش از این تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف و سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف هم افزایی در مسیر تحقق توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه آزاد چابهار و توانمندسازی ارکان مختلف سازمان منطقه آزاد چابهار به امضاء رسیده بود.

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل