جدیرترین اخبار :
  • درخشش دانش آموزان چابهاری در مسابقات انیمیشن هاربین چین
  • کسب مقام اول "یسرا سلیمانی" در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2019 کامبوج برای چهارمین سال پیاپی
  • کارگاه آموزشی شبکه‌های اجتماعی مجازی و آنومی های نوظهور
  • توسعه صنعت گردشگری و صنایع‌دستی در منطقه آزاد چابهار
  • منطقه آزاد چابهار در هفته ای که گذشت

مدیرعامل ایرنا از شهرک پتروشیمی چابهار دیدن کرد

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/10/08 | تعداد بازید :612
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در ادامه سفر به سیستان و بلوچستان از شهرک پتروشیمی توسعه نگین مکران دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از ایرنا، سیدضیا هاشمی در بازدید از شهرک پتروشیمی چابهار در جریان آخرین وضعیت و پیشرفت این طرح بزرگ اقتصادی و اشتغالزایی قرار گرفت.
مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری به آبادانی چابهار و اجرای طرح های بزرگ توسعه ای تاکید دارند.
دکتر سید ضیاء هاشمی اظهار داشت: چابهار با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب برای ترانزیت کالا، استقرار صنایع مختلف نظیر فولاد و پتروشیمی است.
شهرک پتروشیمی چابهار در زمینی به مساحت هزار و 280 هکتار و سرمایه گذاری نهایی 14 میلیارد دلار در حال اجراست که تاکنون 6 واحد مجوزهای لازم را اخذ کرده اند.
سید ضیاء هاشمی مدیرعامل سازمان خبرگزاری ایرنا در سفر به چابهار از ظرفیت های گردشگری رمین تا گواتر، شهرک پتروشیمی توسعه نگین مکران، پیکره تجاری منطقه آزاد، بنادر صیادی و توانمندی های شیلاتی، سایت پرورش میگو گواتر و رودیک، جنگل های حرا و بندرشهید بهشتی دیدن کرد.
وی در نشست هایی با مسئولان و سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار و مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان مسائل و مشکلات این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
'شاهین فرشاد' مدیرکل اخبار استانهای ایرنا، داریوش جهان بین مدیرکل دفتر پژوهش و بررسی های خبری و حیدر سرایانی رئیس خبرگزاری مرکز سیستان و بلوچستان در این سفر سید ضیاء هاشمی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را همراهی کردند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل